ثبت ازدواج بين المللي در ترکیه

وجود روزانه ده پرواز از ایران و اکثر کشورها به مقصد استانبول در هر ساعت از شبانه روز

Rate this post

شهر استانبول با داشتن دو فرودگاه بین لمللی در دو بخش آسیایی و اروپایی روزانه پذیرای دهها پرواز از شهرهای مختلف ایران و همچنین صدها پرواز از سراسر جهان است. با توجه به اینکه زوجهای متقاضی ازدواج بین المللی در ترکیه بویژه آن دسته که در کشورهای اروپایی ساکن اند زمان کمتری برای سفر به ترکیه و انجام امور ازدواج خود دارند وجود پروازهای متعدد به شهر استانبول باعث می شود که این شهر بیش از شهرهای دیگر مورد توجه متقاضیان ازدواج بین المللی باشد.
موسسه بین المللی گلوبال کادرو با در نظر داشتن اهمیت انجام بی عیب و نقص و سریع و مسئولانه امور ازدواج اتباع خارجی مرکز فعالیت خود را در شهر استانبول قرار داده است و هر هفته با انجام امور حقوقی ازدواج بین المللی چندین زوج بصورت حرفه ای به مرکز ازدواج ایرانیان و خارجیان در ترکیه تبدیل شده است. از اینرو وجود پروازهای متعدد به شهر استانبول به شما کمک می کند برنامه ریزی بهتری برای انجام امور ازدواج خود از طریق گلوبال کادرو داشته باشید و همانند شهرهای دیگر مانند آنکارا که محدودیت پرواز از سایر نقاط جهان دارد محدود به روزهای خاص هفته و اختصاص زمان حضور بیشتر در ترکیه برای ازدواج نباشید.
برای برنامه ریزی سفر خود به منظور ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه حتما با یکی از دفاتر ما تماس گرفته و از پذیرش پرونده در آن تاریخ مطمئن شوید چرا که موسسه گلوبال کادرو برنامه ریزی دقیقی برای پرونده های ورودی هر هفته خود دارد که بطور منظم هر هفته وارد استانبول شده و پس از ثبت ازدواج خود استانبول را ترک می کنند لذا برای پذیرش پرونده در تاریخ مد نظر شما انتخابهای ممکن را به شما ارائه می کند و پس از آن با توجه به تعدد پروازها به مقصد استانبول می توانید پرواز مورد نظر را انتخاب و تاریخ خود را قطعی نمایید و با توجه به آن قرارداد خود را در یکی از دفاتر یا بصورت آنلاین با شرکت منعقد و با اطمینان خاطر لحظات خوشی را در روزهای اول زندگیتان در استانبول باقی بگذارید.

برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط  اگر تلگرام روی سیستم شما نصب است  می توانید همین الان اینجا کلیک کرده و درخواست تشکیل پرونده آنلاین و بررسی شرایط توسط کارشناسی حقوقی موسسه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *