موسسه بین المللی گلوبال کادرو ثبت شده در کشور ترکیه با شماره مالیاتی   3960715782   در اداره مالیاتی منطقه مجیدیه کوی در شهر استانبول، و با  شعب متعدد در ایران، ترکیه، گرجستان و لهستان  و همچنین دفاتر همکار در اروپا، مجموعه ای شناخته شده و به هم پیوسته و دارای اعتبار بین المللی است. و در زمینه امور حقوقی و مهاجرتی از ویژگی ها و وجوه تمایز خاصی در سازمان خود بهره می برد. این وجوه موجب گردیده که در مشاوره کار و اقامت، زندگی و مهاجرت و سرمایه گذاری در ترکیه جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد. و مزیت رقابتی ویژه ای ایجاد نموده. از این رو توانسته کارایی و جلب رضایت بیشتری را در مرحله اجرا نزد مشتریان نشان دهد. از جمله دلایل موفقیت مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو در ارائه خدمات، وجود نگاه علمی در بنیان گذاران این موسسه و همچنین دارا بودن کلیه مجوزهای مربوطه می باشد. خدماتی مانند ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه، مشاوره خرید ملک، سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار و تجارت در ترکیه، مشاوره تحصیلی در اروپا و ترجمه رسمی با مهر و امضا مؤسسه. همچنین دارای مشاوران برجسته ایرانی و ترک می باشد. که تسلط کامل بر کلیه امور قانونی و ثبتی در ایران و ترکیه دارند. و با کارشناسانی از کشورهای مختلف، که طبیعتا میزان آشنایی بالایی به قوانین و امور کشور بومی خود دارند، همکاری می کند. گلوبال کادرو با آنکه مؤسسه ای جهانیست، اما خانه ایرانیان است. و ضمن توجه بیشتر به امور مشتریان ایرانی با به کار گیری کادر ایرانی در امور ایرانیان کوشیده است به مشتریان انگلیسی زبان و عرب زبان ساکن ترکیه نیز، خدماتی درخور و شایسته ارائه نماید. و به عنوان یکی از مؤسسات به نام در این زمینه شناخته شود.

پیام مدیر

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو، که برآیند تلاش پرسنل ما ( کادرو) از ملیتهای گوناگون (گلوبال) است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو، با شعار ” گلوبال کادرو با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

پرویز قربانلور

وکیل پایه یک دادگستری
عضو مرکز وکلای تهران
کارشناس ارشد حقوق خصوصی

اکبر خدادادی

کارشناس ارشد بانکداری بین المللی
مترجم رسمی صاحب امضا در دفاتر رسمی ترکیه
دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه ساکاریای ترکیه

اورهان بوران

وکیل پایه یک دادگستری
عضو کانون وکلای استانبول
فارغ‌التحصیل رشته حقوق دانشگاه مارمارا 1997

ارزشهای کلیدی گلوبال کادرو

رازداری

گلوبال کادرو خود را ملزم به رعایت اصل محرمانه بودن اطلاعات مشتریان می‌داند. تصاویر و اطلاعات موجود در این وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی با اجاره صاحبان آنها منتشر گردیده‌است.

شفافیت

هزینه خدمات مؤسسه، استاندارد می باشد. هزینه ها با توجه به نوع خدمات ارائه شده به مشتریان، تعیین می گردد. و از سوی کارشناس مسئول پرونده و به صورت مکتوب به شما اعلام می گردد.

رسمیت

گلوبال کادرو مؤسسه ای خصوصی می باشد. و کلیه شعب آن به صورت رسمی و با مجوز ثبت شده نزد دولت ترکیه فعالیت دارند. و در مورد کلیه خدمات به شما قرارداد ارائه می کند.

پروسه انجام کار

کارشناسی

گلوبال کادرو در اولین مراجعه شما چه از طریق اینترنت چه مراجعه حضوری یا تلفنی با معین نمودن کارشناس پرونده شما در گام اول جهت شناخت مساله درک درستی از خواسته و هدف شما بدست می آورد

برنامه ریزی

پس از تعیین کارشناس پرونده و فهم خواسته و هدف شما برای استفاده از یکی از خدمات موسسه برنامه ریزی و زمان بندی لازم و همچنین هزینه های کار از طریق کارشناس مسئول پرونده به شما ارائه می شود

اقدام

پس از تعیین کارشناس پرونده و فهم خواسته و هدف شما برای استفاده از یکی از خدمات موسسه برنامه ریزی و زمان بندی لازم و همچنین هزینه های کار از طریق کارشناس مسئول پرونده به شما ارائه می شود