ثبت ازدواج بين المللي در ترکیه

شهروندان افغانستان دارای تراول داکیومنت چه پروسه‌ای برای ثبت ازدواج باید طی کنند؟

5/5 - (1 امتیاز)

تهیه مدارک اولیه ازدواج بین المللی

برای شهروندان افغانستان و انجام ازدواج در ترکیه مدارکی نیاز است و باید قبل از سفرشان به ترکیه اقدام به تهیه آنها نمایند. این که مدارک مورد نیاز برای عقد بین المللی چیست، چیزی نیست که بتوان در یک مقاله و در چند جمله گفت بلکه بحثی است که با توجه به شرایط زوجین تعیین می‌شود و این مدارک از هر زوج به زوج دیگر با توجه به شرایطشان تعیین می‌شود.

اما مدارکی هستند که به عنوان مدارک اولیه به دفتر مؤسسه گلوبال کادرو ارسال می‌کنید تا کارشناسان با بررسی آنها و توضیحات شما، سایر مدارک را تعیین کنند.

از جمله این مدارک اولیه شناسنامه‌ها و پاسپورت طرفین می‌باشد. اگر شخصی علاوه بر پاسپورت، تراول داکیومنت هم داشته باشد، باید مشخصاتش به طور کامل در هر دو یکسان باشد و کوچکترین مغایرتی نداشته باشد.

تراول داکیومنت چیست و چه تفاوتی با پاسپورت دارد

ثبت ازدواج افغان ها با تراول داکیومنت

ثبت ازدواج شهروندان افغانستان با تراول داکیومنت

در مورد شهروندان افغانستان که تراول داکیومنت کشور دیگری را دارند، و مایلند در ترکیه عقد بین المللی ثبت کنند، باید حتما پاسپورت افغان هم داشته باشند تا بتوانند ازدواج بین المللی در ترکیه انجام دهند. بنابراین عقد بین المللی با پاسپورت افغان آنها انجام می‌شود.

مدارک ضروری دیگری در مورد شهروندان افغانستان وجود دارد که باید حتما آنها را تهیه کنند. می‌توانید با دفتر مؤسسه گلوبال کادرو تماس گرفته و از کارشناسان ما در مورد تهیه مدارک مور نیاز سؤال فرمایید.

مؤسسه حقوقی گلوبال کادرو با دفاتر متعدد در ایران و ترکیه آماده ارائه خدمات حقوقی از جمله ثبت عقد بین المللی در ترکیه است. برای شروع کار با گلوبال کادرو کافیست با کارشناسان ما در دفاتر تهران و استانبول تماس گرفته و موضوع خود را با آنها در میان بگذارید.

تراول داکیومنت همان پاسپورت مسافرتی است. همانطور که از نام آن پیداست پاسپورتی است که جهت مسافرت برای افرادی که هنوز سیتی زن یا شهروندی آن کشور را ندارند صادر می‌شود و همچنین شامل افرادی می‌شود که پناهنده کشور دیگری هستند و هیچگونه مدرک از کشور خود ندارند. تراول داکیومنت فقط برای مسافرت قابل استفاده است و اعتبار دیگری ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *