وبلاگ

عكاسى در تپه هاى استانبول – ثبت لحظات زیبا در استانبول

Rate this post

عكاسى در تپه هاى استانبول لذتی وصف ناپذیر دارد. وقتى بحث عكاسى به ميان مى آيد، هميشه ايرانى ها يك سر و گردن از بقيه بالاتر هستند. شهر استانبول با توجه به موقعیت بی‌نظیرش جاذبه‌های فوق‌العاده‌ای برای عکاسی دارد. بنابراین عکاس‌هایی که به استانبول سفر می‌کنند، با کمبود سوژه مواجه نمی‌شوند.

محيط هاى خاص و جذابى براى عكاسى در اين شهر وجود دارد. در اينجا مى خواهيم چند تپه جذاب را معرفى كنيم تا در سفر به استانبول بتوانيد عكس هاى فوق العاده زيبايى را ثبت كنيد.

عكاسى در تپه هاى استانبول – تپه پير لوتى (تپه عشاق)

قطعا اسم اين تپه به گوشتان خورده است. اين تپه در نزديكى شاخ طلايى استانبول واقع است. و نمای بى نظير به استانبول و شاخ طلایی دارد.

تپه در یک مکان منحصر به فرد با منظره ای از رودخانه قرار دارد. در اين مكان مى توانيد عكس هاى جذابى را ثبت كنيد. و از بالا می‌توانید به تماشای منظره فوق‌العاده‌ای از شهر استانبول بنشینید.

عكاسى در تپه هاى استانبول

عكاسى در تپه هاى استانبول

و بعد در يكى از كافه ها قهوه يا چاى بنوشيد. و از عكاسى خود لذت ببريد. تماشای غروب آفتاب از بالای تپه عشاق، یکی دیگر از لذتبخش ترين كارها در این مکان است .

پارک اتا تپه

اين پارک زيبا و جذاب ، مكان مناسبى براى عكاسى است. كه مناظر زيبايى به پل سلطان محمد فاتح دارد. كه وقتى وارد پارک مى شويد دل كندن از اين پارک قدرى سخت است. فضاى سبز اين پارک بسيار دلچسب و دل انگيز است .

ناكاش تپه

اين پارک در بخش آسيايى و در محله اسكودار قرار دارد. اين پارك مكانى مناسب براى پيک نيک ،گشت و گذار و عكاسى است. داخل اين پارک تفريحاتى مانند زمين بازى ،زمين تنيس و …دارد. هنگامى كه وارد اين پارک مى شويد از زيبايى آن حيرت زده مى شويد. و ديگر دوست نداريد از این پارک خارج شويد .

تپه چامليجا و لذت عكاسى در تپه هاى استانبول

تپه چاملیجا مکانی فوق العده ديدنى در منطقه اسکودار در بخش آسیایی استانبول است. كه چشم اندازی زیبا رو به بسفر و شاخه طلايى دارد. ارتفاع این تپه‌ها به قدری زياد است که بيشتر مناطق استانبول قابل مشاهده است.

عكاسى در تپه هاى استانبول

عكاسى در تپه هاى استانبول

بی دلیل نیست که به این تپه بام استانبول می‌گویند. و همه عكاسان حرفه اى ،نيمه حرفه اى و گردشگران و زوج هاى جوان براى عكاسى به اين تپه مى روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *