وبلاگ

پارک های آنتاليا

Rate this post

پارک ساحلى آنتاليا

در آنتاليا بيچ پارک (پارك ساحلى )در محله ملتم قرار دارد. كه همجوار با درياى مديترانه است. اين پارك مسيرى پيچ در پيچ دارد. كه تا نزديكى ساحل هدايت مى شود. و در آن كلبه هايى براى استراحت وجود دارد. و مسيرهايى براى دوچرخه سوارى و پياده روى طراحى شده است. در اين پارك رستوران ها و كافه هاى متعددى به چشم مى خورد. كه در فضاى باز و كنار ساحل ميزبان ميهمانان هستند. داراى نورپردازى عالى در شب است. در اين پارك سالن هاى ورزشى و تخت و حمام آفتاب وجود دارد. و امكانات ورزش جت اسكى نيز مهيا است. اين پارك اخيرا بازسازى شده و از شكل و امكانات بهترى برخوردار است .

پارک ساحلی آنتاليا

پارک ساحلی آنتاليا

پارک كراليوگلو

اين پارك بزرگترين پارک در قسمت قدیمی جنوب شهر آنتاليا واقع است. كه مى توان با استفاده از تراموا يا پياده روى به آنجا رسيد. كه مكان هايى چون دفتر شهردارى ،تئاتر شهر .برج باستانى هيديرليك ويو زيبايى رو به ساحل دارد. و چشم انداز زيبايى از صخره ها و خليج آبى و درخشان انتاليا كه همه از تماشايى ترين قسمتهاى پارك است.

داراى موزه هاى تاريخى در اين پارك است كه به سال2000برمى گردد. و چندين مجسمه يادبود در اين پارك رويت مى شود. كه جذابيت تفريح را بيشتر مى كند. اين پارك داراى پوششى سبز از درختان كاج ،سرو و نخل است. كه در همین فصلها زيبايى خاصى به اين پارك مى بخشد. و انواع كافه ها و بستنى فروشى ها در اين پارك فعاليت مى كنند. اين پارك براى جوانان جذابيت بيشترى دارد .

پارک یاووز اوزجان

يكى از بهترين پارك هاى شهر كه در بهترين منطقه واقع است، پارك یاووز اوزجان آنتالياست. و يك تفريح عالى بدون دغدغه و شلوغى شهر را مى توان تجربه كرد. اين پارك داراى آبشارها و فواره های كوچكى است. و صندلى ها راحت و نورپردازى عالى كه در شب ديده مى شود. و فضاى پارك را ديدنى تر مى كند. اين پارك چشم انداز فوق العاده زيبا به درياى مديترانه دارد. و داراى محيطى آرام و دنج كه بسيار لذت بخش است .

یاووز اوزجان پارک

یاووز اوزجان پارک

پارک فائز 2آنتاليا

در اين پارك مى توانيد با اهالى محلى ارتباط برقرار کنيد. در اين پارك افراد كنار هم جمع شده و به گفتگو مى پردازند. و براى حيوانات غذا مى برند. يكى از بخش هاى پارك فائز 2 محوطه بازى حيوانات خانگى است. كه بيشتر افراد را به خود جذب مى كند. اين پارك چشم انداز زيبايى به درياى مديترانه دارد. و در هنگام غروب و طلوع خورشيد بسيار منظره ى تماشايى و زيبايى دارد. و داراى مسيرهايى برای پياده روى در كنار دريا بسيار لذت بخش است. و داراى رستوران با منویی از غذاهاى سنتى تركى است، كه طعم عالى غذاى تركى را مى توانيد تجربه كنيد .

پارک آتاتورک

اين پارك از قديمى ترين پارك هاى شهر انتاليا مى باشد. كه توسط رئيس جمهور تركيه مصطفى كمال آتاتورك نامگذارى شده است .

پارك آتاتورك بهترين پيشنهاد هنگام سفر به آنتاليا است كه داراى فضاى متفاوت و آرامش بخش است. در اين پارك مسيرهاى مخصوص پياده روى وجود دارد. كه همراه با وزش نسيم و تماشاى امواج دريا بسيار لذتبخش است. در اين پارك يكى از شعبه هاى شهربازى معروف اكتور وجود دارد. كه تفريح بسيار مناسبى براى كودكان است. و يادبودهايى در اين پارك وجود دارد كه براى ثبت خاطره ها مناسب است. در اين پارك آبنمايى وجود دارد كه يكى از سرگرمى هاى اين پارك است. و همچنين رستوران ها و كافه هايى با طعم هاى جديد كه لذت خاصى را به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *