وبلاگ

پارک آبى لند او لگندز آنتاليا

Rate this post

آنتالیا شهر ساحلى و پر از تفریحات آبی است. افرادى كه آنتالیا را برای سفر خودشان انتخاب می کنند، بخاطر سواحل زيبا و پارک هاى آبى اين شهر است. و دولت ترکیه با اقدام به ارائه پارک های آبی با ساخت امکانات و خدمات فوق العاده ای در اين زمينه توانسته گردشگران زیادی را به سمت شهر آنتالیا جذب کند. و يكى از اين امكانات پارک آبى لند او لجندز است. كه يكى از مشهورترين پارک هاى تركيه به شمار مى رود. اين پارك امكانات رفاهى و تفريحى بسيارى دارد. كه گردشگران را به خود جذب مى كند .

آشنايى با پارک آبى لند او لجندز آنتاليا

يكى از معروفترين پارک هاى آبى و بهترين جاذبه گردشگرى آنتاليا مى باشد. و به دليل امكانات عالى به شهرت رسيده است. اين پارك قسمتى از يك هتل ٥ستاره در محله بلچ ، در ٣٠كيلومترى مركز شهر آنتاليا، قرار دارد. هرساله گردشگران زيادى از سرتاسر دنيا به اين مكان سفر مى كنند. كه داراى هيجان ، آرامش و نزديكى با موجودات دريايى است .

پارک آبى لند او لجندز آنتالیا تفريحاتى در فضایی امن و بی نظیر را داراست. و از جمله امکانات این پارک آبی امکان شنا با دلفین ها، غواصی و تماشای موجودات دریایی، ارتباط با نهنگ های سفید و پنگوئن های جذاب و بامزه است. و يكى از جذابيت هاى اين پارك وجود سينماى ٥بعدى است. كه جلوه خاصى دارد و از كيفيت بسيار بالايى برخوردار است .

و براى افرادى كه دنبال تفريحات هيجان انگيز هستند، وسايل مهيجى چون رودخانه وحشت ،چاله فضايى ،رفتينگ با سرعت و…دارد .

دلفیناریوم در پارک آبى لند او لجندز آنتاليا

دلفیناریوم در پارک آبى لند او لجندز آنتاليا

بخش های مختلف پارک آبى لند او لجندز آنتاليا

يكى از مشهورترين پارك هاى آبی آنتاليا مى باشد. در این پارک ۸ استخر، ۴۳ سرسره، یک سینمای ۵ بعدی ، دلفیناریوم و … وجود دارد. و هر کدام از این وسایل می تواند تجربه و هيجان متفاوت ایجاد کند.

استخرها

استخر موج

در اين استخر امواجى مانند دريا شبيه سازى شده است. و از گوشه و کنار صخره ها امواجی مصنوعی ايجاد مى شود. و آب را با سرعت درون استخر می ریزد. و براى افردا بالاى ١٢سال مناسب است .

استخر فعاليت

اصلى ترين استخر اين مجموعه است. كه در مناسبتهاى خاص از اين مكان استفاده مى شود. و براى افراد بالاى ١٢مناسب است .

استخر بى پايان

برخلاف اسمش بسيار كوچك است. و داراى مخزن شيشه اى كه با آب دريا پر شده است. به افراد فرصت شنا در آب دريا را مى دهد .

استخر پارک آبى لند او لجندز آنتاليا

استخر پارک آبى لند او لجندز آنتاليا

استخر پارک آبى لند او لجندز آنتاليا

استخر پارک آبى لند او لجندز آنتاليا

جكوزى

برای استفاده از بخش جکوزی حداقل سن مجاز افراد ۱۲ سال به بالا است .

شناور تنبل

در استخر شناور تنبل لذت قايق بادى كه شبيه سازى شده به شكل رود آرام را از دست ندهيد. و لحظات خوبى را تجربه كنيد .

استخر توپ و موج

استخر توپ و موج اين امكان را فراهم مى كند كه كنار هم بازى هاى دسته جمعى انجام دهيد. و انرژى خود را تخليه كنيد. و لحظاتى پر از آدرنالين دارید.

رودخانه وحشى

امواج خروشان مصنوعى در اين رودخانه وجود دارد. كه وقتى سوار بر قايق هاى بادى مى شويد، شما را به هرسو مى كشاند. و تجربه هيجان انگيزى به همراه دارد .

استخر كودكان

اين مجموعه برای كودكان طراحى شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *