وبلاگ

عايشه گل بازيگر ترک فيلم سينمايى مطرب ،  آهنگ محسن يگانه بازخوانی کرد

Rate this post

عايشه گل جوشكون يكى از معروف ترين خواننده ها و بازيگرهای كشور تركيه كه متولد سال ١٩٨٥است، و در خانواده اى هنرمند بدنيا آمده است .

نقش عایشه گل در فیلم سینمایی مطرب

عايشه گل جوشكون در سال ١٣٩٨در فيلم سينمايى مطرب نقش نازان را در كنار پرويز پرستويى و الناز شاكردوست بازى كرد .

موضوع فيلم سينمايى مطرب زندگى يك خواننده و مشكلات او براى خوانندگى در كشور خود بود. كه توسط مصطفى كيانى كارگردانى شده است .

عايشه گل

عايشه گل

اين فيلم سينمايى در شهراستانبول فيلمبردارى شده. و عايشه گل نيز در اين فيلم بازى كرده است. اين بازيگر بعد از بازى در اين فيلم ، علاقه زيادى به مردم ايران و فرهنگ ايرانى پيدا كرد. و تا حدى به زبان فارسى تسلط دارد.

عایشه گل و آهنگ محسن یگانه

عايشه گل آهنگ بهت قول ميدم محسن يگانه را بازخوانى كرد. و در مصاحبه خود گفت كه بعد از شنيدن اين آهنگ بسيار تحت تاثير قرار گرفته. و تصميم به بازخوانى آهنگ محسن یگانه به زبان تركى گرفته است. نوازندگى اين آهنگ توسط محسن يگانه انجام شده است. كه بعد از منتشر شدن در يوتيوب مورد استقبال قرار گرفت. و بعد از اين اتفاق اين موزيک شكل و فرم بين المللى گرفت. و از كشورهاى زيادى از محسن يگانه خواستار بازخوانى اين آهنگ شدند .

اين اثر در سال ١٣٩٤با صداى محسن يگانه منتشر شد. و ويديو اجرايى صحنه اى آن در يوتيوب٨٠ميليون بازديد داشت. و اين يك ركود خوب براى خواننده محبوب محسوب مى شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *