وبلاگ

آماده سازی مرکز تفریحی گلف آنتاليا در شرایط کرونا 

Rate this post

باتوجه به شيوع ويروس كرونا و مقابله و پيشگيرى دولت تركيه با اين ويروس، منطقه بلک آنتاليا پذيراى علاقمندان به اين ورزش مى باشد .

دولت تركيه عملكرد سختگيرانه اى در مقابل ويروس كرونا در بخش مرکز تفريحى و توريستى بلک آنتاليا ،يكى از بزرگترين زمين هاى بازى گلف شناخته شده ، در نظر گرفته است .

منطقه بلک يكى از منطقه هاى توريستى است كه هتل هاى متعددى با امكانات و استانداردهاى بالايى را در خود جاى داده است. سالانه تعداد زيادى از گردشگران و علاقمندان به ورزش گلف را به خود اختصاص مى دهد.

اقدامات کرونایی در مرکز تفریحی گلف آنتالیا

با رعايت اصول بهداشتى و پيشگيرى از انتشار ويروس كرونا ، در حال حاضر نيز آماده ى پذيرايى از علاقمندان مى باشد. و هتل ها پذيراى مسافران نيز مى باشند. و آماده خدمات رسانى در ١٦زمين گلف براى گلف دوستان هستند .

مرکز تفریحی گلف آنتاليا

مرکز تفریحی گلف آنتاليا

مسئولين و كاركنان باتوجه به اقدامات لازمه در مقابل پيشگيرى از ويروس كرونا ، شرايط حضور ورزشكاران و دوست داران را محيا مى سازند .

باتوجه به اظهارات جاهد شاهين رئيس كلوب هاى تخصصى ورزش گلف تركيه، در گفتگوى خصوصى با خبرگزارى آناتولى در رابطه با مقابله با اين ويروس چنين فرمود ، هرساله منطقه بلك آنتاليا پذيراى بيش از ١٥٠هزار نفر از بيش از ٣٠كشور جهان بوده است. ما طى اين مدت اقدامات لازمه را در مورد رعايت در زمين گلف در اروپا و امريكا طبق استانداردهاى جهانى انجام داده ايم.

وى افزود كه فدراسيون گلف تركيه طبق استانداردهاى جهانى در رابطه با رعايت فاصله علاقمندان به اين بازى اقداماتى انجام داده  است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *