وبلاگ

مهاجرت به ترکیه از طريق آرایشگری

Rate this post

اگر تصميم گرفتيد كه مهاجرت از طريق آرايشگرى در كشور تركيه را دريافت كنيد، راه هاى مختلفى براى اقامت گرفتن از اين راه وجود دارد. كه ما مى خواهيم چند راه را به شما پيشنهاد كنيم.

مراحل اخذ ويزا کار تركيه از طريق آرايشگرى

شما مى توانيد با پيداكردن سايت هاى كاريابى و فعاليت كار فرمايان در اين زمينه، كار در خواست كار كنيد.

اگر موافقيت اعلام شود، شما مى توانيد محل كار و كارفرماى خود را گزارش دهيد. و از طریق کارفرما اقدام به دریافت اجازه کار در ترکیه نمایید. بعد از يك سال (معمولا اجازه كار يك ساله داده مى شود) براى تمديد دوباره آن اقدام كنيد. كه اگر مداركتان تكميل باشد و هيچ گونه مشكلى و جرايمى نداشته باشيد، اقامت دو ساله به شما داده می شود. و در صورت تمدید 5 سال مداوم می توانید شهروند ترکیه شوید.

برخی از سايت هاى كاریابی در ترکیه را می توانید در مطلبی جداگانه پیدا کنید. برای رفتن به مطلب کلیک کنید.

شرايط لازم براى مهاجرت از طريق آرايشگرى

شما بايد به زبان تركى يا انگليسى تسلط كامل داشته باشيد. در اين صورت مى توانيد فعاليت خود را در زمينه آرايشگرى در تركيه با درآمد بالا شروع كنيد.

آرایشگری در ترکیه

آرایشگری در ترکیه

فقط داشتن زبان كافى نيست شما بايد مدرک و مهارت كافى و حرفه اى در اين زمينه را نيز داشته باشيد. چون ممكن است بعد از مدتى به دلایلی شما كار خود را از دست بدهيد و بيكار شويد. پس بايد دقت كنيد كه به ضرر شما تمام نشود و در اين زمينه قبل از شروع فعاليت با افراد با تجربه مشورت و راهنمايى بگيريد.

مهاجرت به تركيه از طريق آرايشگرى با اجازه كار مدت دار

طبق قانون كشور تركيه كار فرما به مدت يك سال اجازه كار دريافت مى كنید. و بعد از گذشت يك سال اگر از فعاليت شما راضى باشند، در صورت توافق دو طرفين كارفرما و كارمند اين اجازه كار تمدید مى شود. که تمدید دو ساله بوده.

آرایشگاه در ترکیه

آرایشگاه در ترکیه

اگر به مدت ٥سال در كشور تركيه فعاليت کاری قانونی با اجازه کار داشته باشيد، مى توانيد برای شهروندی این کشور اقدام نمایید.

مهمترين نكته براى مهاجرت به تركيه از طريق آرايشگرى، داشتن مهارت كافى و حرفه اى و مدرك در زمينه آرايشگرى است. اولويت اول براى كار فرمايان داشتن مدرك و علاوه بر آن داشتن مهارت و حرفه در اين زمينه است.

0 دیدگاه در “مهاجرت به ترکیه از طريق آرایشگری

  1. سمیه گفت:

    توضیحات خوبی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *