وبلاگ

قصه گويى بازيگر ترک براى كودكان

Rate this post

برگوزار كورل Bergüzar Korel بازيگر و مدل معروف ترک در 27 اگوست 1982 در استانبول ترکیه متولد شد. پدر و مادرش هر دو بازیگر هستند. برگوزار کورل دوران کودکی خود را در منطقه اولوس استانبول گذرانده است. او در رشته تئاتر در دانشگاه هنرهای زیبای استانبول تحصيل كرده است. قصه گويى بازيگر ترک براى كودكان توجه رسانه ها را به او جلب کرد.

كورل با فيلم سينمايى آشيانه گرگ فعاليت خود را شروع كرد. و در بازى در فيلم هزار و يك شب و كارادايى بسيار مشهور شد. و به شهرت رسيد .

برگوزار در سال 2009 با هالیت ارگنچ ازدواج كرد. و از آن صاحب پسری به نام علی شد. و بعد از به دنيا آمدن پسر دومش تصميم گرفت آلبومى از قصه هاى زيبا با صداى خودش بخواند. او به تازگى كار ساخت آلبوم را شروع كرده است. و پس از تمام شدن، آن را منتشر مى كند .

همسر برگوزار كورل

همسر اين بازيگر، هالیت ارگنچ Halit Ergenç در 30 آوریل 1970 در استانبول ترکیه بدنيا آمده است. و يكى از معروفترين بازيگران تركيه است. و در سریال‌ های حريم سلطان و هزار و يك شب در کنار برگوزار نقش آفرينى كرده است. و بعد از آشنايى در سال 2009باهم ازدواج كردند. كه حاصل اين ازدواج دو پسر بنام هاى على و هان است.

قصه گويى بازيگر ترک برگوزار کورل

قصه گويى بازيگر ترک برگوزار کورل

برگوزار به دليل باردارى و مسوليت مادرى خود نسبت به فرزندانش، چندى است در فيلم و سريال جديدى فعاليت نمى كند. و در حال حاضر در زمينه آلبوم موزيكال براى كودكان فعاليت مى كند. و پيش بينى شده است كه بسيار موفق خواهد شد. و همسرش هاليت همچنان در بعضى از سريال ها فعاليت مى كند. قصه گويى بازيگر ترک براى كودكان هم از همین دست فعالیت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *