وبلاگ

كدام شهرهای تركيه براى سكونت مناسب است 

Rate this post

با كاهش شيوع بيمارى كرونا ،مرزهاى هوايى و زمينى بازگشايى خواهد شد. و در اين ميان كشور تركيه به دليل شرايط و موقعيت هايى كه دارد، يكى از محبوبترين و پرطرفدارترين كشورها براى گردشگران و توريست ها به حساب مى آيد و مناسب ترین شهرهای تركيه براى سكونت سوال افراد زیادی است.

به گزارش خبرگزارى تركيه ، خيلى از هوطنان خود را براى سفر و بازگشايى مرزهای ترکیه آماده مى كنند. و خيلى افراد با شركت هاى مهاجرتى در ارتباط و تحقيق و راهنمايى براى زندگى و اقامت در كشور تركيه هستند. و اينكه كدام شهر تركيه را براى زندگى مناسب است .

جواب به اين سوال سخت است. چون هركدام از كشورهاى تركيه داراى شرايط و موقعيت خاصى هستند. و انتخاب يكى از شهرها به شرايط و نوع زندگى و كار افراد مرتبط است.

4شهر پرطرفدار ترکیه

طبق آمار بدست آمده، افراد شهرهاى استانبول ،آنكارا ،بورسا و آنتاليا در رده اول تا چهارم براى اقامت در ترکیه انتخاب مى كنند. و استانبول و آنتاليا از محبوبترين شهرهاى بين آن چهار شهر براى اتباع خارجى است .

شهرهای تركيه براى سكونت - شهر بورسا

دليل معرفى كردن اين ٤شهر به معنى اين نيست كه شهرهاى ديگر تركيه براى زندگى مناسب نباشد، فقط به دليل محبوبیت و در اولويت بودن، اين شهرها در بين مردم معرفى مى شود. شهرهاى ديگرى نيز وجود دارد. كه طبيعت بكر و دلنوازى دارند. كه هركسى را جذب خود مى كند .

استانبول شهر محبوب تركيه

يكى از شهرهای تركيه براى سكونت و زیبا و پرجمعيت، استانبول است. كه جز پرجمعيت ترين شهرهاى دنيا به حساب مى آيد. شهر  استانبول در کنار دریای مرمره و تنگه بسفر  واقع است. تنگه دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌ کند. و  استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره آسیا و اروپا واقع است. و حدود يك سوم مردم در قسمت آسيايى زندگى مى كنند. بيشتر سرمايه گذران و كسانيكه دنبال شغل هستند، اين شهر را به عنوان مقصد خود انتخاب مى كنند.

استانبول يكى از بهترين شهرها براى زندگى است. و داراى بهترين دانشگاه ها ،مراكز تجارى و تفريحى است. استانبول به عنوان يكى از قطب هاى اقتصادى تركيه بالاترين رشد اقتصادى را در اين كشور دارد. و در رشد اقتصادى در استانبول جز ٦رتبه اول دنيا به حساب مى آيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *