وبلاگ

معرفی و آشنایی با بهترين هتل هاى استانبول در ٢٠٢٠

Rate this post

برای آشنایی با بهترین هتل های استانبول در 2020، اگر نگاهى به تعداد هتل ها و نظرات كاربران در شبكه هاى مجازى و امتيازهايى كه به هتل هاى استانبول داده اند بندازيم، مى توانيم ليستى از بهترين ها را داشته باشيم. كه با هر سليقه مى توان مطابقت داد. براى انتخاب بهتر هتل برای سفر به استانبول، اين ليست ها بسيار كار آمد هستند.

Hotel lstanbul white house

اين هتل سال هاست در ليست بهترين هتل های استانبول در سايت تريپ ادوايزر شناخته شده است. و همچنين به دليل قيمت مناسب انتخاب بسياری از افراد است. اين هتل در قسمت تاريخى و قديمى شهر واقع است. و در نزديكى ايا صوفيه قرار دارد. فضا و ساختار آن نيز شبيه به خود شهر تلفيقى از سبك هاى غربى و شرقى بوده است. وداراى ٢٢اتاق رنگى و زيبا است.

بهترين هتل هاى استانبول

بهترين هتل هاى استانبول

هتل مقرون بصرفه Hotel Nilesجز بهترین هتل های استانبول

هتل hotel Niles در نزديكى بازار بزرگ استانبول واقع است. و جاذبه هاى ديدنى در نزديكى آن قرار دارد. و با كمى پياده روى مى توان از آن ها ديدن كرد. و امكانات هتل نسبت به قيمت آن بسيار پايين است. و داراى دكور و طراحی شيك است. اين هتل داراى سوييت و اتاق مى باشد. كه مجهز به اينترنت رايگان ،تلويزيون و دارای تمام امكانات رفاهى است .

بوتیک هتل ابراهيم پاشا از بهترین هتل های استانبول

يكى از بهترین هتل هاى استانبول كه در كنار مسجد آبى قرار دارد. و قدمت آن به قرن بيستم باز مى گردد. بوتيك هتل است كه داراى ٢٤اتاق مى باشد. داراى دكور و طراحى به سبك تركى است. كه داراى امكانات رفاهى بسيار عالى مى باشد. و همه اتاق ها مجهز به تلويزيون ،ماهواره ،اينترنت رايگان و سيستم گرمايشى و سرمايشى هستند. و در انتخاب اتاق مى توانيد نسبت به سليقه خود انتخاب كنيد .

بهترين هتل هاى استانبول

بهترين هتل هاى استانبول

سوييت هاى سلطان احمد

اين سوييت ها داراى ١١آپارتمان مى باشند. كه براى خانواده ها در نظر گرفته شده اند. اين سوييت ها در نزديكى اياصوفيه و بازار بزرگ  استانبول قرار دارند. و داراى ٢اتاق خواب و يك سالن هستند. و همانند خانه هاى سنتى تزيين شده اند. و داراى اينترنت رايگان ،آشپزخانه مدرن و مجهز و همچنين لباسشويى هستند. كه خانواده ها بتوانند همه كارهاى شخصى خود را انجام دهند. و قيمت اين سوييت ها بسيار مناسب است .

Hotel Empress Zoe مناسب يك سفر عاشقانه

هتل Hotel Empress zoe مابين تنگه بسفر و مسجد آبى در يك بناى قديمى و تاريخى قرار دارد. كه قدمت آن به قرن ١٥ميلادى باز مى گردد. و با همان سبك طبيعى چوب و سنگ بازسازى كاملى رويش انجام شده. و يك دكور زيبا و رمانتيك دارد. اين هتل داراى ٢٥اتاق و سوييت است. بهترين انتخاب براى ماه عسل و مسافرت دونفره است .

بهترين هتل هاى استانبول

بهترين هتل هاى استانبول

lstanbul Raffles

در استانبول انتخاب هتل هاى لاكچرى كمى دشوار است. ولى اين هتل در اول ليست قرار دارد. و بهترين امكانات را به مسافران ارائه مى دهد. اين هتل داراى استخر ،اتاق هاى زيبا ،سوييت لوكس و نماى زيبا و ديدنى به تنگه بسفر دارد. و رستوران هايش بسيار معروف است. اين هتل امكاناتى چون استخر سرپوشيده ،اسپاى لوكس و حمام هاى تركى و …مى باشد .

Grand lstanbul levent wyndham بهترین هتل های استانبول

در بين هتل هاى قسمت هاى تجارى اين هتل امكانات عالى و قيمت مناسبى دارد. و بهترين انتخاب براى كسانى كه براى تجارت به استانبول سفر مى كنند. در نظر گرفته شده است اين هتل زيبا داراى رستوران و اينترنت رايگان و …مى باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *