وبلاگ

معرفی شهر بدروم ترکیه (قسمت دوم)

Rate this post

سواحل زيبا بدروم

یکی از بهترین سواحل ترکیه در ساحل دریای اژه در بدروم قرار دارد. بدروم با آب و هوای گرم و استوایی، برای گذراندن تعطیلات بسیار دلچسب است. در شبه‌جزیره بدروم سواحل متعددی وجود دارد. که هرکدام ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. از سواحل بکر و دنج گرفته تا سواحل وسیع و پرهیاهو ، هریک به نوعی برای گردشگران جذابیت دارند. هتل هاى لوكس ساحلى مثل ماندراين اورينتال يا سوئيس هتل ريزورت مى توان دسترسى داشت. و با كمى رانندگى به روستاى ساحلى مازى مى رسيد. كه جاى دنجى براى آب تنى است. و وجود كلوبهایی كه همه روزه برنامه اجرا مى كنند .

مركز شهر بدروم

در اين مركز هر آنچه كه نياز داريد، مى توانيد پيدا كنيد. و مى توانيد لحظات خوشى را در رستوران هاى ساحلى سپرى كنيد. و مى توانيد يك شب بياد ماندنى در كلوپ هاليكارناسوس داشته باشید. در اين شهر كافه هاى متعددى وجود دارد. كه بسيار معروف هستند.

در خط ساحلى بدروم يك خيابان وجود دارد. كه پر از كافه هاى متنوع است. در اكثر آنها موزيك هاى عربى به گوش مى خورد. تا نظر مشترى ها را جلب كنند. و همچنين پياده روى در خيابان هاى سنگ فرش در منطقه قديمى لذت خاص خود را بهمراه دارد. از جمله جاذبه های توریستی مرکز شهر بدروم در انتهای بندرگاه قلعه سنت پیترز است. که به قرن پانزدهم بر مى گردد. و همینطور موزه باستان شناسی زیر آب است. که در آن آثار باستانی و بقایای یک کشتی شکسته از عصر برنز به نمایش گذاشته شده است. این کشتی شکسته در 6 مایلی ساحل کاس در ساحل مدیترانه ای ترکیه کشف شده است. و با کمک بیش از 22 هزار غواص تکه های شکسته این کشتی به سطح آب آورده شدند.

شهر يالى كاواک بدروم

اين شهر داراى ساحلى شنى و غروبى دل انگيز است. كه داراى تفرجگاه ساحلى است. و بزرگترين و بهترين بازارهاى هفتگى در قسمت قديمى شهر وجود دارد. و همچنين رستوران هاى بسيارى در كنار ساحل ساخته شده است. كه غذاهاى دريايى ارائه مى دهند.

شهر بدروم ترکیه

شهر بدروم ترکیه

بندر یالی کاواک بدروم،5 دقیقه تا مرکز شهر یالی کاواک فاصله دارد. و در گوشه ی شمال غربی شبه جزیره ی بدروم قرار دارد. که به عنوان مکان غواصی و ماهیگیری، مورد استفاده قرار می گیرد. این بندر شامل خدماتی برای بازدیدکنندگان است. از جمله مانورها، وسایل فنی، امکانات ایمنی برای قایق های کوچک، قایق بادبانی، قایق موتوری، فروشگاه، باشگاه قایقرانی، باشگاه ساحلی، مینی گلف، فرودگاه هلیوپتر، ایستگاه سوخت، کلینیک، باشگاه، مرکز سلامت و آب درمانی. لازم به ذکر است که بعضی از این قایق ها دارای امکاناتی مانند تلویزیون، برق، سیستم فاضلاب و تلفن می باشند.

تور كشتى بدروم

توركشتى ، تور داخلى در تركيه است. كه بسيار دلچسب است. و می توانید در کنار آن غواصى نيز بکنید. و استفاده از برخى لوازم قايق سوارى مجانى مى باشد. در اين تور مى توانيد ماهگيرى هم بكنيد .

شهر بدروم ترکیه

شهر بدروم ترکیه

منطقه بوگازيک بدروم

بيشتر افراد دوست دارند شب را در اين مكان اقامت داشته باشند. و اين منطقه داراى مجموعه ويلاهاى تايم شرينگ مى باشد. همچنين زمين هاى بازى گلف كه بيشتر ترك ها تابستان ها براى غذا خوردن در رستوران هاى دريايى به اين منطقه مى آيند. و منطقه اى بسيار آرام و دنج است. كه بجز گلف تفريحات ديگرى در اين مكان وجود ندارد. و مناظر زيبا و طبيعت بكرى را بهمراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *