وبلاگ

اخذ نمايندگى برگر كينگ در تركيه

Rate this post

یکی از موضوعات برای شروع کسب و کار و فعالیت در ترکیه ، خرید شرکت های آماده در ترکیه و یا اخذ نمایندگی در ترکیه از شرکت های معروف می باشد.

شركت برگر كينگ يكى از معروفترين برندهاى بين المللى فست فود است. و يكى از برندهاى معروف و پرطرفدار دنيا می باشد كه معمولا با ذائقه هر فرد سازگار مى باشد. در بيشتر كشورهاى دنيا و همچون تركيه نيز نمايندگى دارد. اين شركت شروط خاصى براى ارائه مجوز نمايندگى دارد. و قابل توجه است بدانيد كه اين شركت براى سرمايه گذاران ايرانى نيز در كشور تركيه مجوز نمايندگى مى دهد.

برگر کینگو شرايطى براى نمايندگى اين شركت وجود دارد. كه با رعایت اين شرايط مى توانيد براحتى از امتيازات نمايندگى اين شركت برخوردار باشید. بايستى محل و مكان اين نمايندگى ها در جاهاى شلوغ و پرتدد باشد يا توسط شركت جا و محل اين نمايندگى ها تعيين شود.

شرایط دريافت مجوز نمايندگى برگر كينگ در تركيه

براى گرفتن مجوز نمايندگى از اين شركت ها بايد حدود مبلغ 500 هزار دلار سرمايه داشته باشید. و علاوه بر آن ماليات تعيين شده را نیز پرداخت نماييد. قرارداد اين شركت ها بصورت ٢٠ساله مى باشد. كه كل در آمد ماهيانه هر چقدر باشد ١٣٪؜از آن به ماليات تعلق دارد.

نمايندگى برگر كينگ در تركيه

نمايندگى برگر كينگ در تركيه

محل و مكان اين نمايندگى ها بايد در جاها و مراكز شلوغ قرار داشته باشد. مكان هايى كه براى اين نمايندگى در نظر گرفته ايد ، بايد در طبقه پايين يا ورودى باشد. و حداقل مساحت آن ١٢٠متر باشد. اگر در مكان هاى سر بسته قرار دارد، حداقل مساحت بايد ٣٠٠متر باشد. و عرض محل ٦.٥متر و ارتفاع آن ٢.٩٠متر باشد. و اگر در مراكز خريد در قسمت هاى فوت كورت باشد بايد انبار داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *