دسته بندی نشده

اخذ مجوزهای لازم برای محل کسب آماده و ثبت شرکت جدید در محل کسب و کار خریداری شده در ترکیه

Rate this post

ثبت شرکت در ترکیه اخیرا زیاد شده. و متقاضیان زیادی به خصوص از ایران، تمایل به ثبت شرکت در ترکیه دارند.

طبق قانون ترکیه نیز افراد خارجی تحت شرایطی می توانند اقدام به اخذ شرکت در ترکیه نمایند. برخی فعالیت ها نیاز به مجوز دارند. و باید بعد از ثبت شرکت مجوزهای لازم گرفته شود. سپس می توانند به صورت قانونی و بدون مشکل فعالیت خود را آغاز نمایند.

ثبت شرکت در ترکیه به دو صورت کلی می باشد:ثبت شرکت مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی.

در صفحه کسب و کار در سایت گلوبال کادرو در خصوص هر کدام توضیح داده شده است. اخذ مجوزهای لازم در ترکیه

بعضی کسب و کارها نیاز به مجوز می باشند. در واقع بعد از ثبت شرکت باید مجوز مربوطه را نیز بگیرید تا بتوانید شروع به فعالیت نمایید.

به عنوان مثال فعالیت هایی مانند کافی شاپ، رستوران، مغازه و مواردی از این قبیل که محل کار آن ها در خیابان و محل تردد است، به مجوز شهرداری نیاز دارند.
اغلب افراد برای شروع فعالیت خود اقدام به خرید شرکت ها، رستوران ها و کلا بیزینس ها آماده می کنند. یعنی بیزینسی که قبلا ثبت شده را از صاحب و مدیر آن خریداری کرده و به نام مدیر جدید ثبت می شود.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو در زمینه فروش بیزنس های آماده نیز فعالیت داشته. همچنین در صورتی که شما شرکتی را مدنظر دارید، می توانید با مراجعه به موسسه گلوبال کادرو و مشاوره با کارشناسان حقوقی، از بابت سلامت شرکت و نداشتن بدهی اطمینان حاصل نمایید. و در مراحل تغییر نام شرکت نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

در خصوص اخذ مجوزهای لازم برای کسب وکارتان نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس دفتر استانبول:00902122124401

شماره تماس دفتر تهران:02122383743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *