وبلاگ

چايخانه در استانبول ، معرفی چایخانه های معروف استانبول و بازدید از آن ها

Rate this post

استانبول يكى از شهرهاى زيبا و توصيف نشدنى و پر از تفريحات تمام نشدنى است. روزهاى آفتابى بى نظير و شبهاى مهتابى خاطره انگيزی دارد. كه اگر به اين شهر زيبا سفر كنيد، لحظه هاى هيجان انگيزى را خواهيد داشت. شهرى مدرن و زيبا شهرى پر از مكان هاى دنج براى تفريح و استراحت، شهرى كه بهترين رستوران ها و كافه ها را در خود جاى داده است. اگر در اين شهر هوس نوشيدن چاى كرديد، در بهترين مكان هاى مى توانيد چاى نوش جان كنيد.

Dolmabache cay bahcesi

كاخ دولما باغچه يكى از جاذبه هاى گردشگرى استانبول است، كه در آن آثار ديدنى و تاريخى وجود دارد. يك چايخانه در آن واقع است كه مى توانيد در كاخ دوران عثمانى و در يك جاى دنج و خلوت نشسته و چاى بنوشيد. و خاطرات خوب ثبت كنيد. هنگام بازديد از دلما باغچه مى توانيد به آنجا نیز سرى بزنيد و نوشيدنى ميل كنيد .

Firuzaga kahvesi چايخانه در استانبول

يك مكان عالى و دوستانه كه داراى فضاى بيرونى و داخلى است. در این چایخانه مى توانيد نوشيدنى هاى گرم سفارش دهيد. و ميل كنيد. قيمت هاى اين چايخانه بسيار مناسب است. و به همين دليل بسيار شلوغ است. ولى شلوغى محيط اذيت كننده نيست و جوی صميمى و دوستانه دارد.

Bebek kahve

اين چايخانه در يكى از بهترين و معروفترين منطقه هاى استانبول قرار دارد. و زيباترين منظره ها را مى توانيد تماشا كنيد. همچنین مى توانيد چاى هاى خوش طعم و خوشمزه نوش جان كنيد. منوى نوشيدنى هاى اين چايخانه گرم است. و بخاطر كيفيت نوشيدنى هاست كه ويوى زيبايى از تردد كشتى ها در دل آب را به شما نشان مى دهد .

چايخانه در استانبول

چايخانه در استانبول

Moda cay bahcesi

اين چايخانه در بالاى تپه هاى نزديك تنگه بسفر قرار دارد. كه از آنجا شما مى توانيد زيبايى هاى تنگه بسفر و اطراف را ببينيد. و بهترين دمنوش ها را براى مشتريان ارائه مى دهد. و همه روزه در حوالى غروب آفتاب تبديل به يكى از شلوغ ترين مكان هاى استانبول مى شود .

Kir kahvesi چايخانه در استانبول

اين چايخانه در پارک ييلديز واقع است. و در فضاى آرام و دل انگيزی قرار دارد. اين چايخانه در فضاى بيرونى در يك كاخ قرار دارد. معمارى اين كاخ باعث شده است اين چايخانه خاص تر به نظر بيايد. كه مى توانيد خود را به يك قهوه ى ترک يا يك چاى زنجبيل مهمان كنيد.

چايخانه در استانبول

چايخانه در استانبول

Cengelkoy Cinaralti

اين چايخانه در تنگه بسفر واقع است. و چندين فيلم سينمايى در اين مكان ضبط شده است. اين چايخانه ميز و صندلى هاى شيك چوبى دارد. و بهترين قهوه هاى ترك را ارائه مى دهد. نماى زيبايى به تنگه بسفر دارد. رفتن به اين چايخانه در یك عصر پاييزى ، يكى از بهترين خاطرات خواهد بود .

Uskudar

يكى از بهترين و شيك ترین اسكله ها در استانبول و بسفر است. كه نمايى پاناراميك از بسفر به چشم مى خورد. شما مى توانيد به تماشاى پرندگان مهاجر ،كشتى هاى خورشيدى كه تصويرش روى آب مى افتد، را ببينيد. و روى سكوها بشينيد. و نوشيدنى هاى تركى و بين المللى سفارش دهيد. و همچنين مى توانيد ميان وعده ميل كنيد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *