ثبت ازدواج بين المللي در ترکیه

تماس با یک موسسه ازدواج و طلاق معتبر و رسمی دارای کارشناس حقوقی یا وکیل دادگستری

ازدواج و طلاق در ترکیه
Rate this post

ازدواج و طلاق در ترکیه با اینکه یک پروسه حقوقی و ثبتی است اما نیاز به بررسی مدارک شهروندی زوجین دارد و این موضوع از هر کشوری به کشور دیگر متفاوت بوده و در هرکشوری بسته به روال اداری آن کشور از ادارات مختلفی تهیه شده و به تائیدیه‌های مورد قبول ترکیه نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از هر اقدامی یک کارشناس حقوقی یا وکیل دادگستری در مرحله تهیه مدارک همراه زوجین باشد.

همچنین گاهی در مورد برخی کشورها لازم است مدارک در ترکیه تهیه شود. از این رو قدم اول برای تعیین روال تهیه مدارک ازدواج در ترکیه تماس با یک موسسه حقوقی و ثبتی معتبر است تا کارشناس حقوقی آن موسسه شما را راهنمایی نماید.

عدم تهیه صحیح مدارک در موارد زیادی منجر شده که افراد پس از سفر به ترکیه متوجه نقصان در تهیه مدارک شده و مجبور به بازگشت چند باره به کشورشان یا اقامت طولانی در ترکیه شوند.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو که تنها مرکز رسمی حرفه‌ای در امور حقوقی و ثبتی ایرانیان ترکیه است این مشکل را حل کرده. به این صورت که با داشتن دفاتر متعدد در تهران و استانبول و سایر کشورها قبل از هر چیز با مشاوره روال تهیه مدارک را معین و پس از آن اقدام به عقد قرارداد رسمی به زبان فارسی یا انگلیسی می‌نماید و همزمان با تهیه مدارک توسط شما و ارسال آنها کار ترجمه مدارک را در دارالترجمه رسمی ایرانیان استانبول تهیه و اقدام به تشکیل پرونده نزد ادارات ازدواج و طلاق نموده و برای روز سفرتان نوبت می‌گیرد.

کارشناسان گلوبال کادرو با توجه به جهانی بودن فعالیت‌های موسسه در صورتی که نامزد شما از کشوری انگلیسی زبان یا عرب زبان باشد با توجه به تسلط به این زبان‌ها، آنها را به زبان خودشان راهنمایی می‌کنند.

ازدواج-و-طلاق-در-ترکیه-با-کارشناس-حقوقی-و-ثبت-رسمی

علاوه بر دفاتر گلوبال کادرو کارشناسان موسسه به صورت بیست و چهار ساعته از طریق ارتباط آنلاین و پرونده مجازی همواره تا روز عقد پاسخگوی سوالات زوجین در مرحله تهیه مدارک برای ازدواج و طلاق و بعد از آن هستند و بدین صورت یک کارشناس حقوقی برای پرونده شما معین و به صورت آنلاین از ابتدا تا انتهای کار همراه شما می‌باشد.

داشتن یک موسسه حقوقی معتبر با اعتبار جهانی به شما این امکان را می‌دهد که با خیال راحت و در عرض چند روز امور ازدواج را به اتمام رسانده و دچار استرس یا مجبور به اقامت طولانی در ترکیه نشوید.

همچنین گرفتار افراد عادی یا وب سایت‌های متفرقه که بدون داشتن دفاتر و گاهی با پیشنهاد هزینه‌های کمتر با هدف جذب مشتری فعالیت دارند، نشوید. چرا که کار کردن با موسسات معتبر و حرفه‌ای همواره در وقت و هزینه شما صرفه جویی کرده و باعث آرامش خیال و انجام راحت و بی‌دغدغه کارهایتان به خصوص در مورد ازدواج و طلاق خواهد شد.

شما می‌توانید برای شروع پروسه علاوه بر دفاتر رسمی ما از طریق تلگرام یا واتساپ با این موسسه تماس بگیرید و هماهنگی لازم را برای مراجعه به دفتر تهران یا دفاتر دیگر و همچنین مطرح کردن سوالات خودتان انجام بدهید.

برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط  و درخواست تشکیل پرونده آنلاین و بررسی شرایط توسط کارشناسی حقوقی موسسه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *