وبلاگ

سريال گودال ترکی محبوب در ايران

4.6/5 - (190 امتیاز)

كشور تركيه در توليد فيلم و سريال بسيار حرفه اى است. و با استفاده از تكنيكهاى پيشرفته توانسته سريال هاى با كيفيتی را توليد كند. ترکیه بعد از آمریکا بزرگترین صادرکننده سریال های تلویزیونی در جهان است. و درآمد ترکیه از صادرات سریال های تلویزیونی بسيار بالا است.

سريال گودال (çukur)يكى از سريال هاى است كه در كشورهاى روسيه ،افغانستان ،ايران و كشورهاى عربى طرفداران زيادى پيدا كرده است.

سريال گودال

سريال گودال

معرفی سريال گودال تركيه

گودال نام منطقه اى در شهر استانبول است. كه اهالى آن منطقه با قوانين و فرهنگ خاص خود زندگى مى كنند. و سعى بر اين دارند که اين سنت ها و رسم و رسوم را حفظ كنند. در اين سريال مجموعه اى از سكانس هاى اكشن ،درام و عاشقانه است. و عشق به خانواده و محله در آن نشان داده مى شود. قسمت هاى اين سريال آنقدر جذاب است كه ببيننده را به ديدن قسمت بعدى هدايت مى كند .

به گزارش خبرگزارى تركيه ، اين سريال در بين مردمان ترك خيلى طرفدار دارد. و در نظر سنجى مردمى بيشترين راى را آورده است. و تا بحال ٣فصل يعنى ٩٣قسمت از آن ساخته شده است. و از شبكه شو ترکیه پخش مى شود. و با توجه به طرفداران و محبوبيت اين سريال تا فصل ٤هم ساخته مى شود.

سريال گودال بين مردم ايران ،روسيه ،عراق،لبنان و افغانستان نيز بسيار طرفدار دارد و بصورت دوبله و زير نويس پخش مى شود.

برخى از مقامات كشوری و وزارت فرهنگ افغانستان مانع پخش اين سريال به دليل دعوا و اكشن، در كشورشان شده اند. و اين سريال مخالفانى هم دارد .

سريال گودال

سريال گودال

ضبط سريال گودال به دليل كرونا متوقف شد

در اين سريال بازيگران معروف تركيه ايفاى نقش كرده اند. كه در هر فصل بازيگران جديدى بازى مى كنند. و بازيگر نقش اول اين سريالaras bulut است. اين بازيگر در بيشتر سريالهاى تركى بازى كرده است. به دليل شيوع بيمارى كرونا ضبط قسمتهاى جديد متوقف شده است. و منتظر نظر سنجى براى ساخت فصل ٤اين سريال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *