ثبت ازدواج بين المللي در ترکیه, وبلاگ

نزدیکی های فرهنگی ایران و ترکیه از ذائقه غذایی گرفته تا مراسم ازدواج، ترکیه را مقصد اصلی ازدواج بین المللی قرار داده است

فرهنگ ترکیه
5/5 - (1 امتیاز)

ترکیه کشوری است که در چند دهه ی گذشته توانسته به یکی از ابر قدرت ها در زمینه ی گردشگری آسیا تبدیل شود. به همین دلیل همه ساله میلیون ها گردشگر به این کشور سفر می کنند.

در ترکیه فرهنگ غذایی خاصی وجود دارد و برخی غذاها در این کشور از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

ویژگی های فرهنگی و میراث غذایی عثمانی در نتیجه ترکیب انواع شیوه های پخت و پز و مواد اولیه ی غذاها موجب شده که اکثر گردشگران هنگام سفر به ترکیه مشکل ذائقه غذایی نداشته و بهانه ای برای گردش و تفریح در این کشور باشد.

گردشگران و افراد مقیم که به ترکیه سفر می کنند به ویژه ایرانیان همواره از ذائقه غذایی موجود در ترکیه لذت می برند.

فرهنگ غذای اسلامی

ترکیه با داشتن رستوران و خدمات و محصولات غذایی بهداشتی با حفظ تنوع غذایی و غذاهای سنتی و مدرن همواره خاطره خوبی برای کسانی که به این کشور سفر می کنند باقی میگذارد .

تفاوت ترکیه با دیگر کشورها مانند تایلند و چین و کشورهای آسیای شرقی در این است که در ترکیه ضمن استفاده آزاد از غذاها و مشروبات از یک سو با توجه به ذبح حلال گوشت و رعایت جنبه های بهداشتی از تنوع غذایی عمدتا نزدیک به ذائقه ایرانی بهره می برید.

موسسه بین اللملی گلوبال کادرو که با ارائه خدمات حقوقی و ثبتی در زمینه تاسیس شرکت، ثبت ازدواج بین المللی و ثبت علامت تجاری و اخذ اقامت ترکیه فعالیت دارد.

با توجه به نزدیکی فرهنگی بین ایران و ترکیه و جهت استفاده ایرانیانی که از خدمات این موسسه استفاده می کنند، مرکز اصلی خود را شهر استانبول قرارداده است .

برای تماس با این موسسه می توانید از اطلاعات پایین این صفحه استفاده و در مورد مراحل ثبت ازدواج بین المللی درترکیه مشاوره بگیرید.

برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط  و درخواست تشکیل پرونده آنلاین و بررسی شرایط توسط کارشناسی حقوقی موسسه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *