وبلاگ

راههاى درآمدزایی در استانبول

5/5 - (1 امتیاز)

طريق سرمايه گذارى و ثبت شركت در ترکیه

بهترين و مطمئن ترين راه براى كسب درآمد و اشتغال در تركيه ، سرمايه گذارى است .

معمولا با سرمايه گذارى در همه جاى دنيا شما مى توانيد اشتغال زايى كنيد. و در كشور تركيه مى توانيد از طريق آن، اقامت كارى ترکیه گرفته و زندگى كنيد .
براى سرمايه گذارى و اشتغال زايى در كشور تركيه بايد از مشاوران مجرب كمك بگيريد .

داشتن شغل قانونى در تركيه

شما مى توانيد از شركت هاى ترک درخواست كار كنيد. و رزومه خود را برايشان ارسال كنيد. و اگر تخصص شما مورد نياز باشد، شما را براى مصاحبه دعوت مى كنند. در صورتى كه حرفه و تخصص شما نياز آن ها باشد، شما را استخدام مى كنند. و بعد از انتخاب با شما يك قرارداد كارى نوشته مى شود. و ویزای کاری برای شما صادر می شود که از سفارت ترکیه در ایران گرفته و با ویزای کاری وارد ترکیه می شوید.

درآمدزایی در استانبول

درآمدزایی در استانبول

اشتغال غير قانونى در تركيه (شغل سیاه)

بيشتر افرادى كه در تركيه اقامت دارند، به اين شكل مشغول به كار هستند که كارفرما آن ها را استخدام مى كند، ولى قرارداد يا نامه اى ارائه نمى دهد. و اين كار غيرقانونى است. چون در قانون كشور تركيه كارفرما براى استخدام هريك كارمند خارجى موظف است ٥كارمند ترك را استخدام كند.

به همين دليل كارفرماها زياد تمايل ندارند كه افراد غير ترك استخدام كنند. در اين حالت چون قراردادى بين شما و كارفرما امضا نشده، راحتتر حقتان را ضايع مى كنند. و شما حق اعتراض و شكايت از كارفرما را نداريد. و اگر اين كار را بكنيد حق و حقوقى تعلق نميگيرد. و كارتان را از دست مى دهيد. اين نوع كارها درآمدهاى پايينى دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *