وبلاگ

معرفی چند فروشگاه متفاوت در استانبول

Rate this post

معرفی فروشگاه متفاوت استانبول . استانبول يكى از شهرهاى عجيب و ديدنى است كه پر از زيبايى هاى فرهنگى و تاريخى است. جايى كه زيبايى ها و دلايل زيادى براى سفر دارد. خيلى ها اين شهر را براى خريد انتخاب مى كنند. بازارها و مراكز خريد زيادى وجود دارد كه حتما اسم هايشان را شنيده ايم. ولى از نزديک ديدن نكرده ايم. در اينجا فروشگاه متفاوت استانبول را معرفى مى كنيم .

cicekisleri در كاديكوى

اين فروشگاه در قسمت آسيايى قرار دارد. و اين منطقه داراى خيابان هاى پرتردد است. و گزينه خوبى براى خريد است. و يكى از بهترين فروشگاه ها در كاديكوى است. اين فروشگاه که يك دهه از تاسيس آن مى گذرد و داراى چند شعبه است. در اين فروشگاه اجناسى رنگارنگ و متنوعی وجود دارد. از کيف چرمى گرفته تا مبلمان و دكورهاى چوبى و زيورالات و صنايع دستى جذاب كه افراد را جذب خود مى كند .

Denizlar kitabevi فروشگاه متفاوت در استانبول

شهرهاى بسيار كمى وجود دارند كه مثل استانبول تاريخ و قدمت داشته باشند. به همين دليل وقتى فروشگاهى پيدا مى شود كه وسايل آنتيك و جالب به فروش مى رسد، بسيار جذاب است. اين فروشگاه يك كتاب فروشى متفاوت است. وقتى وارد آن جا مى شويد در جذابيت آن غرق مى شويد. از بالا تا پايين كتاب هاى متنوعی چيده شده است .

فروشگاه متفاوت در استانبول

فروشگاه متفاوت در استانبول

Kagithane Housr of Paper

استانبول نيز مانند شهرهاى بزرگ و گردشگرى داراى فروشگاه هاى زيادى است. كه پوسترها و كارت پستال هاى با تم استانبول به فروش مى رسانند. و براى تهيه سوغاتى حتما سرى به اين فروشگاه بزنيد. و خريد كنيد. در اين مغازه ظروف و استيكرها و لباس هايى با نقش و نگار از شهر وجود دارد و به فروش مى رسد. فروشگاهى كوچك و دنج و پرطرفدار است. و بين گردشگران بيسيار زبانزد است كه مى توان بهترين سوغاتى شهر را تهيه كرد .

فروشگاه متفاوت در استانبول به نام Olive Farm

اين درخت زيتون قدمت زيادى دارد. تركيه در صنعت زيتون در جايگاه خاصى قرار دارد. و صادرات ويژه اى در اين زمينه انجام مى دهد. در فروشگاه olive farm انواع محصولات با بهترين كيفيت ارائه داده مى شود. و محصولات پوستى ارگانيك نيز در اين مكان بفروش مى رسد .

Serdar. i Ekrem

فرش يكى از معروفترين محصول اين كشور است كه در اين مكان چندين فروشكاه قرار دارد. و فرش هاى مختلفى در درجه بندى مختلف به فروش مى رسد. و براى گردشگران خارجى جذاب است اين بازار در نزديكى گالاتا قرار دارد .

فروشگاه متفاوت در استانبولShopi Go

در اين فروشگاه برندهاى مدرن و شيك وجود دارد. اين مكان در سال ٢٠١٤تاسيس شده است. و شعبه هايى در بيشتر نقاط استانبول دارد. و بهترين و متنوع ترين برندها را ارائه مى دهد. و اجناس اين مكان مختص كسانى است که به بهترين ها علاقه مند هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *