وبلاگ

معرفی دونر كباب در استانبول – دونر کباب های معروف در استانبول

5/5 - (1 امتیاز)

خوردن دونر كباب در استانبول ، بخش اصلی سفر به استانبول است. استانبول يكى از جذاب ترين شهر ها براى گشت و گذار است. يكى از بخش ها در سفر بخش شكم گردى است. كه بخش جدا نشدنى در سفر مى باشد. وقتى صحبت از غذا مى شود، مطمئنا بعيد است از دونر كباب چشم پوشى كنيم.

اما در شهرى كه پر از دونر كباب است، نبايد انتظار داشته باشيد كه هميشه مرغوب ترين و با كيفيت ترين دونر كباب را بخوريد. ولى هيچ وقت سراغ هر رستوران براى سرو اين غذا نرويد. بهتر است با كمى اطلاعات به سراغ بهترين رستوران هاى سرو دونر كباب برويد و ميل كنيد .

رستوران Kasap osman

يكى از بهترين رستوران های استانبول، كاساب عثمان است. كه بهترين دونرها را درست می کند. و در منطقه قديمى شهر در محله امينونو قرار دارد. محله اى كوچك که رستوران هاى فراوانی در خود جاى داده است. در اين رستوران علاوه بر دونر دسر ها و غذاهاى تركى ديگرى نیز وجود دارد. داراى دو فضاى متفاوت با دكوراسيون هاى خاص است. قسمتى از رستوران سنتى و قسمتى فضاى كلاسيك دارد. و بخشى از آن در ميان يک باغ سرسبز و چشم انداز زيبا است.

دونر كباب در استانبول کاساپ عثمان

دونر كباب در استانبول کاساپ عثمان

دونر كباب در استانبول در رستوران Tarihi karadeniz Doner

كارادنيز دونر يكى از معروف ترين رستوران ها در استانبول است. كه طعم دونرهاى اين رستوران بى نظير و متفاوت مى باشد. پيدا كردن این رستوران بسيار آسان است. اگر به نزديكى رستوران برسيد، صفى از مردم به چشم مى خورد كه منتظر دونر كباب لذيذ هستند. سرويس هاى بيرون بر نيز وجود دارد .

دونر بايرام اوغلو

دونر کباب در استانبول در دونر بایرام اوغلو ، اين رستوران بيش از ٣٠سال فعاليت مى كند. و بسيار دونر كباب هاى اين رستوران شهرت دارد. و نام اين رستوران در اول ليست بهترين دونرها قرار گرفته است. اين رستوران برای تهيه دونر خود از گوشت هاى تازه و با كيفيت استفاده مى كند. و دونرهاى مخصوص سرآشپز در تنورها طبخ داده مى شود.

اين رستوران علاوه بر دونر ، دسرهاى خوشمزه و چاشنى های مختلف در فضاى بيرونى و داخلى سرو مى شود. بايرام اوغلو يكى از بهترين مكان ها براى نوش جان كردن دونر كباب مى باشد.

رستوران Enbey Doner

اين رستوران دونر كباب هاى خوشمزه و لذيذ با قيمت هاى مناسب ارائه مى دهد. و بين گردشگران بسيار مشهور است. و فضاى بسيار بزرگ و شلوغى دارد. منوى اين رستوران متنوع نيست ولى نوشيدنى هاى مختلفى براى انتخاب شما وجود دارد.

دونر كباب در استانبول Enbey Doner

دونر كباب در استانبول Enbey Doner

غذاخورى Enru kantin

يكى از غذاخورى هاى اصيل و سنتى در استانبول مى باشد. كه در قلب بازار بزرگ استانبول قرار دارد. شما مى توانيد هنگام خسته شدن به اين رستوران برويد و از دونر كباب هاى لذيذ نوش جان كنيد. و بعد از خوردن دونر كباب خودتان را مهمان يك دسر عالى مثل باقلوا ،چاى يا قهوه ترک كنيد. تا دوباره با انرژى فراوان به گشت و گذار بپردازيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *