وبلاگ

ارسال پوشاک از تركيه به ايران

3/5 - (2 امتیاز)

در سالهای اخیر دليل اصلى سفر ايرانيان به تركيه، براى شروع كسب و كار در ترکیه بوده است. كه اصلى ترين آن خريد لباس و پوشاک از آنجا و ارسال آن به ايران بوده است.

نگاهى به صنعت پوشاک تركيه

حتما در موقع خريد ديده ايد اكثر فروشندگان به ترك بودن لباس اشاره مى کنند. كه اين نشان دهنده جنس خوب تركيه است. يكى از بزرگترين توليد كننده های لباس ، كشور تركيه است كه يكى از بهترين برندهاى دنيا بشمار مى آيد.

تركيه در توليدات پوشاک به دليل دارا بودن كيفيت بالا و جنس خوب، مقام دوم را در توليدات پوشاک اروپا كسب كرده است. برندهاى معروف تركيه به علت طرح هاى متنوع و زيبا كه در آن ها بكار رفته است، خواهان زيادى از كشور هاى متنوع ازجمله ايران دارد .

ارسال پوشاک

ارسال پوشاک

مزاياى ارسال پوشاک از تركيه به ايران به صورت زمينى

به دليل همسايه بودن تركيه با ايران، واردات و صادرات بين فروشندگان و خريداران زیاد شده است. به غير از برندهاى ترک، محبوبترين برندهاى اروپا نيز در تركيه نمايندگى دارند. به دليل كم هزينه بودن و هم مرز بودن این دو کشور ، حمل و نقل پوشاک از طريق زمينى و جاده اى صورت مى گيرد. در هر ساعت، شش كانتينر پوشاك وارد ايران مى شود .

روش هاى خريد و ارسال پوشاک از تركيه به ايران

شركت هاى جهانى متعددى در تركيه وجود دارند، كه براى خريداران و فروشندگان سرويس هايى مانند حمل آن از از تركيه به ايران را به عهده مى گيرند. اين روش از روش هايى است كه خريداران و تجارت كنندگان را باهم در ارتباط قرار مى دهد. و باعث همكارى آن ها در حمل و نقل مى شود.

در روش دوم برخى تجار براى اينكه هزينه هاى كمترى براى حمل و نقل پرداخت كنند، با آفر تورهاى ارزان قيمت ، از ٣٠كيلو بار مسافران استفاده می کنند. و محصولات خود را به ایران ارسال مى كنند .

ارسال پوشاک از تركيه به ايران

ارسال پوشاک از تركيه به ايران

سقف مجاز ارسال پوشاک از تركيه به ايران براى مسافر

به صادرات و واردات پوشاک اشاره كرده ايم. اكنون مى خواهيم در مورد افرادى كه به عنوان مسافرت به گشت و گذار و خريد به تركيه سفر مى كنند، صحبت کنیم. در خريد مستقيم از تركيه، شما قادرید بدون دلال و با كمترين مقدار ضرر خريدارى كنيد. اما تنها مى توانيد حداكثر ٣٠كيلو كالا وارد ايران كنيد.

شما نمى توانيد تمام محصولات خود را يك نوع برند خاص خريدارى كنيد زيرا اجازه واردكردن اين كالاها به شما داده نمی شود. اگر شما سقف حداكثر ٣٠كيلو را رعايت نكنيد، پاسپورت شما مهر مى خورد و به مدت يك سال حق وارد كردن هيج كالايى را از تركيه به ايران نداريد.

خريد پوشاک زير قيمت از تركيه

همانگونه که قبلتر اشاره كرده ايم، كشور تركيه يكى از بزرگترين تامين كنندگان در اروپا و خاورميانه است. اگر مى خواهيد پوشاك را با قيمت ارزان تر خريدارى كنيد، مى توانيد از سايت هاى حراج اين كشور كه انواع و اقسام برندهاى پوشاك را زير قيمت عرضه مى كنند، بدون نياز به حضور در مكان خريدارى كنيد. و به صورت مجازى خريدارى كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *