ثبت ازدواج بين المللي در ترکیه

آسان بودن سفر اتباع خارجی از جمله ایرانیان به ترکیه بدون نیاز به ویزا

5/5 - (2 امتیاز)

یکی از دلایل انتخاب ترکیه به عنوان مقصد ازدواج بین المللی برای زوج های ایرانی که تصمیم به ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه دارند، نیاز نداشتن به ویزا برای سفر به ترکیه می باشد.

همچنین شهروندان بیشتر کشورهای اروپایی و امریکا نیز بدون ویزا یا با دریافت ویزا از سفارت ترکیه در آن کشور (در مدت سه روز الی یک هفته کاری) و یا ویزای فرودگاهی وارد ترکیه می شوند.
عدم نیاز به ویزا برای ایرانیان و آسانی دریافت ویزا برای اتباع اروپایی و امریکایی به ترکیه موجب گردیده است که این کشور مورد توجه آن دسته از خارجیانی که قصد ثبت ازدواج در ترکیه را دارند ، باشد.

از سوی دیگر مراحل ازدواج بین المللی با توجه به آشنایی مسئولین شهر استانبول با این امر آسانتر از شهرهای دیگر انجام می پذیرد. موسسه بین المللی گلوبال کادرو یک موسسه مشاوره حقوقی و ثبتی است که کوشیده است در زمینه ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه خدمات و مشاوره های جامعی ارائه کند.

برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط  اگر تلگرام روی سیستم شما نصب است  می توانید همین الان اینجا کلیک کرده و درخواست تشکیل پرونده آنلاین و بررسی شرایط توسط کارشناسی حقوقی موسسه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *