وبلاگ

تفريحات استانبول که در شب های استانبول می توانید از آن ها لذت ببرید

Rate this post

‎استانبول يكى از زيباترين شهرهاى جهان است كه گردشگران زيادى از سرتاسر دنيا به اين كشور سفر مى كنند. كه تفريحات متعددى دارد. و امكانات رفاهى زیادی دارد. استانبول شب هاى فراموش شدنى دارد.

‎بازديد از تنگه بسفر

تنگه بسفر در بين اروپا و آسيا قرار دارد. كه یكى از جاذبه هاى ديدنى بشمار مى آيد. اين تنگه بسيار جذاب است. شبهاى بسيار زيبايى دارد. طراحى و نور پردازى، زيبايی آن را چند برابر كرده است. كه اطراف آن پر از كافه و رستوران است. و جذابيت خاصى به این تنگه بخشيده است. اگر مى خواهيد يك سفر به ياد ماندنى و خاطره انگيز داشته باشيد، به شما پيشنهاد مى شود يك شب از سفرتان را به اين تنگه اختصاص دهيد.

شهر بازى هيجان انگيز

يكى از شهربازى هاى معروف شهر استانبول ويالند است. مى توانيد خانوادگى از اين شهربازى لذت ببريد. و نسبت به تناسب هر فرد امكانات تفريحى وجود دارد. در اين شهر بازى ترن ها،چرخ فلک ها و سينما ها و غيره وجود دارد. و تفريحات آبى هيجان انگيز نيز وجود دارد كه شما تا شب مى توانيد در اين شهربازى لذت ببريد.

تفریحات استانبول - شهربازی

تفریحات استانبول – شهربازی

بازديد از پل گالاتا

پل گالاتا يكى از تاريخى ترين پل هاى استانبول مى باشد. كه از بالاى پل منظره چشم نواز دل انگيزى را مى بينيد. و مى توانيد دو قاره آسيا و اروپا را همزمان ببينيد. و از رستوران هاى دريايى اطراف آن لذت ببريد.

تفریحات استانبول - پل گالاتا

تفریحات استانبول – پل گالاتا

كافه هاى شبانه

كافه هاى متعددى در استانبول وجود دارد كه در طول شب و تا نيمه شب باز هستند. و در آن ها موسيقى هاى پاپ و راک و جاز و غيره پخش مى شود. كه شب هنگام با پخش موزيك افراد را جذب خود مى کنند.

تفریحات استانبول - کافه ها

تفریحات استانبول – کافه ها

قدم زدن در خيابان استقلال

خیابان استقلال يكى از خیابان هاى معروف و پرتردد استانبول مى باشد. در اين خيابان فروشگاه ها ،رستوران ها ،كافه های زیادی وجود دارد. و مشتريان و توريستها در حال خريد و گشت و گذار در اين خيابان هستند. كوچه هاى تنگ و زيبا كه پر از كلاب ها و رستوران هاى محلى و دريايى پر از صداى موسيقى كه حال و هواى خاصى به اين منطقه داده است .

خريد از مركز هاى خريد استانبول

اين شهر پر از مراكز خريد است. كه تنوع زيادى دارد. و اكثر در طول سال تخفيفات ويژه اى براى مشتريان میگذارند. بعد از بازديد از جاهاى ديدنى و تاريخى، بهترين فرصت ها هنگام شب است كه به اين مركز ها سرى بزنيد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *