وبلاگ

زمان فصل حراج در استانبول – حراجی های استانبول

Rate this post

زمان فصل حراج در استانبول برای اکثر توریستها مهم می باشد. استانبول يكى از بهشت هاى خريد براى طرفداران خريد است. تنوع اجناس و محصولات و همچنين قيمتهاى مناسب كالا و قيمتهاى مناسب تورهاى مسافرتى همگى باعث شده است كه مسافران زيادى به اين كشور سفر كنند. در برخى زمان ها تخفيف هاى ويژه اى در استانبول در همه مقاطع مى تواند همه را وسوسه كند. اگر براى سفر به اين كشور برنامه ريزى كرده ايد، در كنار تفريح و گشت و گذار مى توانيد خريدى ارزان و بى نظير داشته باشيد.

فصل حراج در استانبول همزمان با كريسمس

با شروع سال ميلادى جديد و قبل از جشن كريسمس ،مغازه ها و مراكز خريد تخفيفات خود را شروع كرده اند. به دليل ارائه مدل هاى جدید و جذب مشتريان شروع به تخفيف براى تمامى برندها مى كنند. تا گردشگران نيز از اين تخفيفات بهره مند شوند. شما در زمان كريسمس به اين شهر سفر كنيد. شانش استفاده از تخفيفات و تنوع كالايى زياد دارید. ميزان تخفيفات از رقم هاى پايين شروع مى شود. و رفته رفته به ٧٠٪؜مى رسد. در سال نو ميلادى شهر بسيار شلوغ است .

کریسمس و فصل حراج در استانبول

کریسمس و فصل حراج در استانبول

خريد با تخفيفات بالا در استانبول

بايد بدانيد كه چه زمانى از سال يا فصل از بيشترين تخفيفات برخوردار می شوید. و بايد بدانيد چه اجناسى در چه زمانى داراى تخفيف است. و فصل حراج در استانبول را بدانید. همانطور كه گفته شده است، قبل از كريسمس تا وسط هاى نوروز تخفيفات ادامه دارد. ولى بايد توجه داشته باشيد كه همه برندها به صورت همزمان شامل تخفيف نمى شوند.

اگر مى خواهيد از تخفيف زيادى برخوردار شويد، بهتر است قبل از كريسمس به استانبول سفر كنيد. و از بهترين اجناس پوشاک و كيف و كفش و … بهره مند شويد. بايد طورى برنامه ريزى كنيد كه از تخفيفات استفاده كنید. و اجناس تمام نشود و به مشكل پيدا نشدن برخى اجناس نخوريد .

تخفيف فروشگاه هاى استانبول

بايد توجه داشته باشيد قبل از آغار كريسمس يعنى از اواسط آذر ماه تا عيد نوروز مى توانيد از تخفيفات استانبول استفاده كنيد. و هر زمان قصد خريد در استانبول را داشته باشيد، مى توانيد خريدارى كنيد. ولى اگر به دنبال تخفيف و به دنبال كالاهاى خاصى هستيد، مى توانيد از وب سايت مراكز استفاده كرده و خريدارى كنيد.

مراکز خرید استانبول و فصل حراج در استانبولبه طور نمونه برند معتبر IKEA تخفيف هايى براى مبلمان و دكور خانگى میگذارد. و با مراجعه به سايت مى توانيد. از زمان ها و قيمتهاى فروشگاه با خبر شويد.

خريد ارزان و باصرفه در استانبول

اگر از فروشگاه ها و مغازه ها خريد مى كنيد، حتما تخفيف بگيريد. مخصوصا در بازار بزرگ استانبول حتما در هنگام مراقب باشيد اجناس را به قيمت بالا نخريد.

مراکز خرید استانبول و فصل حراج در استانبول

مراکز خرید استانبول و فصل حراج در استانبول

ميزان ماليات بر ارزش افزوده در استانبول معادل ١٨درصد مى باشد. و توريست ها از پرداخت ماليات معاف هستند. ولى اين ماليات در فروشگاه ها حذف نمى شود. ولى در فاكتور شما ثبت مى شود كه در فرودگاه مى توانيد ماليات خود را پس بگيريد .

اگر زمان كافى داريد مى توانيد خريدهاى خود را از اوت لت كه در اطراف شهر و دور از مكان هاى توريستى قرار دارند، انجام دهيد. دو اوت لت وياپورت و اوليويوم وجود دارد كه از مركز شهر دور هستند. و قيمتهاى بصرفه ای دارند. مى توانيد سايت هاى اين مراكز خرید را دنبال كنيد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *