کسب و کار در ترکیه

مشاور مالی یا حسابرس قانونی کیست و چه اختیاراتی دارد؟

Rate this post

لزوم استخدام مشاور مالی

یکی از کارهای لازم و ضروری در انجام پروسه ثبت شرکت در ترکیه، استخدام مشاور مالی می باشد. داشتن مشاور مالی برای تأسیس شرکت چه داخلی و چه خارجی در ترکیه لازم و ضروری می باشد.

مشاورین مالی طبق قوانین کشور ترکیه، در اتاق مشاورین مالی آزاد ترکیه قسم خورده و نامشان ثبت شده است.

دلیل استخدام یک مشاور مالی لازم این است که، برای تأسیس شرکت و در ادامه روند فعالیت شرکت و انجام اموری مانند پیگیری کارهای اداری در اداره مالیات، اتاق بازرگانی استانبول (یا هر شهر دیگری)، جهت تنظیم بیان نامه های مالیاتی و سایر امور مربوط به شرکت حضور مشاور مالی اجباری است.

روند استخدام مشاور مالی

برای این کار باید به دفاتر نوتر مراجعه کنید. و در حضور یک مترجم رسمی( در صورت عدم تسلط به زبان ترکی استانبولی) برای تفهیم اظهارات شما در نوتر، وکالتنامه ای جهت کارهای تأسیس شرکت به نام مشاور مالی تنظیم می کنید. به این وکالتنامه، وکالتنامه تأسیس شرکت می گویند.

در تنظیم این وکالتنامه باید نهایت دقت را داشته باشید. تا دچار ضرر نشوید. به عنوان مثال برای این وکالتنامه باید زمان تعیین کنید، نام شرکت را در این وکالتنامه بیاورید. همچنین دقیقا در وکالتنامه ذکر کنید که جهت انجام چه اموری برای ثبت شرکت به این شخص وکالتنامه می دهید. و مفاد داخل وکالتنامه بسیار بسیار مهم می باشد.

مؤسسه گلوبال کادرو به صورت قانونی در کشور ترکیه ثبت شده است. و در تمامی مراحل ثبت شرکت از ابتدا تا انتها مشاوره های لازم را به شما می دهند. در صورت نیاز شما، مشاور مالی امین و مورد اعتمادی برای شما انتخاب می کند تا دچار مشکل نشوید. و شرکتتان را بدون مشکل در کشور ترکیه ثبت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *