وبلاگ

چگونه می توان در ترکیه کار پیدا کرد؟

5/5 - (1 امتیاز)

کاریابی در ترکیه

برای پیدا کردن کار در هر کشوری، ابتدا لازم است آن کشور را به خوبی بشناسید. علاوه بر آن، به زبان آن کشور نیز تسلط داشته باشید. رزومه خیلی قوی و خوبی را برای خود آماده کرده. آن را برای شرکت های مرتبط با رشته خود، ارسال نمایید.

کاریابی در ترکیه نیز به همین صورت می باشد. اما ارسال و ایمیل کردن رزومه به شرکت ها در ترکیه، ممکن است خیلی بازدهی نداشته باشد. مؤسسه گلوبال کادرو یک مؤسسه کاریابی نمی باشد، اما در زمینه های مختلف هموطنان ایرانی را راهنمایی می کند.

پیشنهاد مشاوران مؤسسه گلوبال کادرو به شما این است که به این کشور سفر کرده. و در محیط به دنبال کار باشید. حضوری به شرکت ها مراجعه کرده و درخواست کار نمایید.

مؤسسات کاریابی و اعتماد به آن ها:

یک توصیه مهم در بحث کاریابی در ترکیه این می باشد، که به شرکت های کاریابی اعتماد نکنید. زیرا این شرکت ها ملزم به پیروی از اصول و قوانین خاصی می باشند. و باید دارای مجوزهای خاصی باشند. در حالی که بسیاری از این شرکت های کاریابی به این مسائل آگاهی ندارند. و مشکلات زیادی را برای افراد به وجود می آورند.

می توانید در دوره ها و ورکشاپ هایی مرتبط با رشته خود در ترکیه شرکت کرده. و از طریق روابط با افرادی که در این ورکشاپ ها هستند، کار مناسبی پیدا کنید.

همچنین شرکت های کاریابی و سایت های رسمی در ترکیه وجود دارند، که شما می توانید از طریق آن ها کار مورد نظرتان را پیدا کنید.

گلوبال کادرو فعالیتی در مورد کاریابی ندارد. لطفا برای کاریابی با ما تماس نگیرید.

دراین سایت ها می توانید حساب کاربری ایجاد کنید، رزومه خود و ایمیلتان را بگذارید، شغل های مناسب به شما برایتان ایمیل می شود و می توانید کار مورد نظرتان را پیدا کنید.

از جمله این سایت های معتبر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

www.eleman.net
www.kariyerzirvesi.com
www.iskur.gov.tr
www.secretcv.com
www.elemanonline.com.tr
www.xing.com
www.yenibiris.com
www.kariyer.net

خدمات مؤسسه گلوبال کادرو در زمینه های مختلفی مانند: اخذ اقامت ترکیه، ثبت شرکت، ثبت ازدواج بین المللی، ترجمه رسمی می باشد. اما گلوبال کادرو یک مؤسسه کاریابی نمی باشد. لطفا در رابطه باکاریابی با ما تماس نگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *