وبلاگ

معرفى مركز خريد فروم استانبول

5/5 - (1 امتیاز)

در استانبول مراكز خريد متنوعى وجود دارد. مركز خريد فروم استانبول كمى متفاوت تر از مراكز خريد ديگر است. مركز خريد فروم بزرگترين مركز خريد اروپاست. و بيش از ٥هزار كارمند و بيش از ٢٨٠مغازه دارد. كه برندهاى مطرح بين المللى در آن نمايندگى دارند.

به غير از خريد امكانات تفريحى متنوعى در مركز خريد فروم وجود دارد. كه مى توان به همراه خانواده يک روز عالى را در آن سپرى كرد .

كوتاه در مورد مركز خريد فروم استانبول

اين مركز در مساحتى به اندازه ١٧٥هزار متر مربع ساخته شده است. وسعت اين بنا در طبقات مختلف به بعضى از فروشگاه ها این امكان داده تا فضاى زيادى را براى ارائه محصولات در نظر بگيرند.

مركز خريد فروم داراى سوپر ماركت بزرگی است. و شعبه ايكيا در اين مركز حدود ٣٠هزار متر فضا را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر برندهاى مطرح همچون زارا ،منگو و … ، برندهاى مطرح ورزشى نيز وجود دارند. و از طرفى بزرگترين و اولين آكواريوم استانبول ، پارک بازى ،سينمايى با ١٠سالن و ..را در خود جاى داده است.

مركز خريد فروم استانبول

مركز خريد فروم استانبول

فروشگاه ها

تنوع محصولات در اين مركز بسيار زياد است. و برندهاى مطرحى همچون آديداس ،نايک ،سواچ ،تفال ،شيائومى ،بوش ،اله ،منگو و …در اين مركز نمايندگى دارند.

آكواريوم فروم استانبول

بزرگترين و اولين آكواريوم استانبول در اين مركز واقع است. كه علاقمندان زيادى را به سوى خود جذب مى كند. و داراى ٨هزار متر مربع وسعت و بيش از ١٠هزار آبزى دارد.
و بسيار جذاب و متفاوت است. آكواريوم Turkuazoo داراى تونل آبى ،تانک آبى ،آبزى هاى مختلف ،ماهيان بزرگ و كوچك است .

موزه يخ

يكى از قسمتهاى تفريحى مركز خريد فروم ، موزه يخ است. كه قبل از وارد شدن به آن به شما لباس مخصوص داده مى شود. زيرا اين سالن از يخ ساخته شده است. و قايق هاى اسكانديناوى ،شخصيتها جالب نيز از يخ ساخته شده اند. گرچه زياد بزرگ نيست، ولى بسيار ديدنى است .

امكانات مختلف براى بچه ها

امكانات مختلفى براى بچه ها در نظر گرفته شده است. و پارک هاى بازى مخصوص به همراه مربى كه بچه را همراهى مى كنند. مهد اختصاصى به همراه پرستار كودك كه اين امكان را براى شما فراهم مى كند.

كه بدون نگرانى چند ساعتى را بدون بچه به خريد اختصاص دهيد. اتاق هاى خانوادگى و سالن هاى سينماى مخصوص كودكان نيز از ديگر امكانات اين مركز خريد است.

فروم استانبول

فروم استانبول

سينما

در اين مجموعه ١٠سالن سينما با پرده هاى مختلف ازجمله سه بعدى ،آيمكس و سالن هاى VlP وجود دارد. كه در آنها خوراكى و نوشيدنى سرو مى شود.

رستوران ها

در اين مركز حدود ٤٩رستوران و كافه وجود دارد. كه بيشتر اين رستوران ها و كافه ها بين المللى هستند. مثل استارباكس ،برگر كينگ ، مک دونالد و كى اف سى .و همچنين چندين رستوران و كافه ى خوب در اين مركز قرار گرفته اند. كه مى توانيد در آنها غذاهاى خوشمزه و با كيفيت ميل كنيد.

سرويس ها

در اين مركز امكاناتى چون اتاق خانوادگى ،پرستارى از كودک ،نمازخونه ،دستگاه هاى خودپرداز ،اينترنت رايگان ،پاركينگ رايگان و دستبندهاى مخصوص كودكان كه از گمشدنشان جلوگيرى مى كند، وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *