وبلاگ

خريد صفحه گرامافون در استانبول و معرفی فروشگاه های فروش صفحه گرامافون

Rate this post

استانبول يكى از بهترين نقاط كشور تركيه است، كه شهر قرارهاى عاشقانه، شهرى با شور و حال عارفانه و شهرى پر از رويدادها و شگفتى ها است. شهرى پر از جاذبه هاى ديدنى پر از گالرى هاى هنرى و موزه ها كه طرفداران زيادى دارد. بهترين مساجد استانبول و بناها را در خود جاى داده است. و شهرى كه بهترين كافه ها و رستوران ها را دارا است. اگر علاقمند به موسيقى و نوستالژى هستيد، با ما همراه شويد تا ٥فروشگاه برتر اين شهر را براى خريد صفحه گرامافون در استانبول معرفى كنيم .

گرامافون اختراع اديسون

توماس اديسون، مخترع برق ،براى ضبط اصوات و امواج صوتى دستگاهى اختراع كرد تا خاطرات و احساسات ما را با صدا ذخيره كند. اديسون اين دستگاه را اختراع كرد. گرامافون از سال ١٨٧٠تا١٩٨٠يكى از پركاربردترين دستگاه هاى ضبط صدا در دنيا بوده است. كه صداى زيادى از خوانندگان دنيا را روى صفحه ضبط كرده است.

صفحه گرامافون در استانبول

صفحه گرامافون در استانبول

Analog kultur

اين فروشگاه يك فروشگاه زيرزمينى مى باشد. كه اگر به آنجا مراجعه كنيد، در دنياى صفحات غرق مى شويد. كه صاحب اين فروشگاه يكى از طرفداران موسيقى است. كه با مراجعه به اين فروشگاه متوجه مى شويد شخصى كه به نوعى يكى از دايره المعارف هاى ناطق موسيقى در كشور تركيه است. كه اطلاعات زيادى درباره موسيقى و تاريخچه تركيه دارد.

به غير از تركيه اطلاعاتى در مورد موسيقى جهان دارد. و با مراجعه به اين فروشگاه مى توانيد ببينيد چگونه سبب به وجود آمدن يك موسسه شده است. اين فروشگاه در خود يك استوديوى ضبط موسيقى دارد و در روزهاى مختلف وركشاپ هاى آموزشى برگزار مى كند .

lale plak

اين فروشگاه در محله گاليپ دده قرار دارد. كه سازهاى موسيقى فروخته مى شود. كه يكى از قديمى ترين فروشگاه هاى فروش صفحه در استانبول به حساب مى آيد. اگر اهل موسيقى هستيد، به اين محله مراجعه كنيد. و از اين فروشگاه ديدن كنيد. طرفداران موسيقى راك و كلاسيك مى توانند روى صفحه هاى اين فروشگاه حساب باز كنند.

صفحه گرامافون در استانبول

صفحه گرامافون در استانبول

Zihni muzik

اين فروشگاه در پاساژ آكمار قرار دارد. در بخش آسيايى استانبول واقع است. فروشگاهى كه در آن هزاران صفحه ى موسيقى وجود دارد. و تنوع محصولات و رده بندى كردن آنها به دسته هاى گوناگون از جمله خوانندگان و سبك ها يكى از بهترين فروشگاه هاى خريد صفحه تقسیم میشوند .

Deform muszik

اين فروشگاه را يكى از دى جى هاى استانبول راه اندازى كرده است. و تمام صفحه هایی كه در تركيه ضبط مى شود، يافت مى شود. در اين فروشگاه رويدادهاى صحنه اى زيادى از پرفورمنس هاى موسيقيايى اجرا مى شود. كه اگر به استانبول سفر كرديد، شانس ديدن پرفورمنس ها را از نزديك داريد .

صفحه گرامافون در استانبول

صفحه گرامافون در استانبول

Mono Plak

در اين فروشگاه كه در كوكوركوما قرار دارد، مى توانيد صفحه هاى زيادى از جمله صفحه مخصوص خوانندگان امروزى را بيابيد. و اگر علاقمند به موسيقى پاپ ،جاز و راك هستيد، مى توانيد صفحات مربوط را تهيه و خريدارى كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *