وبلاگ

هپسی بورادا ، معروفترين سايت فروش آنلاین كالا در تركيه

Rate this post

سايت هـپسى بورادا ، يكى از سايت هاى معروف و پركاربرد كشور تركيه است. كه به معنى همه چيز اينجاست. اين سايت شناخته شده در ارائه تجارت الكترونيک است. و يكى از بزرگترين سايت های فروش كالا در تركيه محسوب مى شود.

این سايت تمام محصولات از جمله لوازم خانگى ،لوازم الكترونيكى ،پوشاک زنانه،مردانه و بچگانه،گوشى تلفن همراه ،دوربين ،كنسول بازى ،لوازم ورزشى و تمرينى ،محصولات بهداشتى و آرايشى وكتاب و غيره را ارائه مى دهد.

هـپسى بورادا

هـپسى بورادا

سايت بزرگ هـپسى بورادا به طور مداوم در رابطه با مشتريان ،تامين كنندگان و كار آفرينان شناخته شده در تغيير ديجيتال تركيه و حمايت از رونق اقتصادى كشور با گسترش بخش خرده فروشى است.

تاسیس و راه اندازی هپسی بورادا

بنيانگذار هـپسى بورادا Hanzade Doğan boyner با هدف ايجاد كمک به خرده فروشى اينترنتى و براى راحتى مردم تركيه اين سايت را راه اندازى كرد.

هـپسى بورادا در سال ٢٠٠١به عنوان قسمتى از Dogan Online راه اندازى شد. و خيلى سريع در زمينه اينترنتى و فناروى شناخته شد. و با ارائه خدمات خريد آنلاين در ترکیه به مشتريان ،در رشد تجارت الكترونيكى تركيه نقش مهمى داشته است.

اين شركت با نوآورى با نام Hepsiglobal دامنه بيزينس خود را توسعه داد. و امكان دسترسى بازارهاى جهانى و همگان را از سرتاسر دنيا به محصولات و برندهاى خود را فراهم كرد. اين سايت در حال پيشرفت و توسعه است. و ده ها ميليون محصول در حدود ٤٠طبقه بندى متنوع را ارائه مى دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *