وبلاگ

قرنطينه بازيگر ترک ، ايلايدا اكدوغان ، در ايران

4/5 - (3 امتیاز)

ايلايدا اكدوغان متولد ٢١جولاى ١٩٩٨در استانبول تركيه مى باشد. وى با بازى در سريال قرص ماه توانست معروف شود. و در حال حاضر مجرد است. و قدش ١٧٠سانتى متر است .

ايلايدا اكدوغان بازيگر ٢٢ساله ترک كه در سريال قرص ماه بازى كرده است، مدتی است با بسكتباليست معروف كشورمان رهام كبير دوست و در ارتباط هستند.
رهام كبير بازيكن تيم شهردارى گرگان كه عمو و پدرش نيز بسكتباليست هاى بنامى بودند، در سفر به استانبول با ايلايدا اكدوغان آشنا و دوست شدند .

ايلايدا اكدوغان

ايلايدا اكدوغان

سفر ایلایدا اکدوغان به ایران

ايلايدا بارها براى سفر به ايران و شهر گرگان آمده بود. و با خانواده رهام ديدن و آشنا شده بود. كه در آخرين سفر اين بازيگر ترک به ايران، به دليل شيوع و گسترده شدت ويروس كرونا ، تركيه اعلام كرد مرزهاى كشورش به ايران بسته شود. و همچنين مرزهاى ديگر كشورها را نيز بست.

بخاطر اين اتفاق اين بازيگر جوان ترک مدت ٥ماه در ايران ماندگار شد. اين بازيگر اعلام كرد دلتنگى و دورى از خانواده اش برايش سخت بود. اما زندگى در ايران و در شهر گرگان در كنار رهام بسيار احساس رضايت كرد.

شما مى توانيد اين بازيگر را از پيج اينستاگرام دنبال كنيد. و استورى ها و پست هاى آن را كه فارسى صحبت مى كند، ببينيد .

او از كشور ايران و مهمان نواز و از ميزبانى ايرانى ها همچنين از غذاهاى ايرانى صحبت مى كند. و در استورى به اشتراک مى گذارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *