وبلاگ

رستوران ايرانى در استانبول

5/5 - (1 امتیاز)

استانبول يكى از شهرهاى بزرگ تركيه است. كه سالانه گردشگران زيادى از ايران به اين كشور سفر مى كنند. خيابان هاى شلوغ و پر هياهو ، تفريحات جذاب و مراكز خريد كه با سليقه هركسى سازگار است. به همين دليل اين شهر به پنجمين شهر محبوب توريستان تبديل شده است.

در شهر استانبول آرایشگاه ایرانی و رستوران ايرانى زیادی به چشم مى خورد. شما در استانبول مى توانيد غذاهاى ايرانى ميل كنيد. در اينجا سرى مى زنيم به چند رستوران ايرانى در استانبول.

رستوران ريحون

رستوران ريحون يكى از بهترين رستوران های ايرانى در استانبول است. كه در خيابان استقلال واقع است. رستوران ريحون بسيار دلنشين است و به شهرت رسيده است.

غذاهاى اين رستوران از كيفيت عالى برخوردار است. در اين رستوران غذاهايى چون چلو كباب سلطانى ،چلو كوبيده ،چلو برگ،چلو بختيارى ،قرمه سبزى ،قيمه،فسنجان،آش رشته و شله زرد مى توانيد سرو كنيد. و همه مواد اوليه براى تهيه غذا از ايران تهيه مى شود .
آدرس :استانبول ميدان تكسيم

رستوران ایرانی ریحون

رستوران ایرانی ریحون

رستوران مژگان

يكى ديگر از رستوران های بنام ايرانى در استانبول است. كه در اين مكان موسيقى زنده نیز برگزار مى شود. و فضايى براى جشن و مهمانى شما در نظر گرفته شده است و پذيرا شما مى باشند. انواع كباب و دسرهاى ايرانى در این رستوران ارائه داده می شود.
آدرس :استانبول محله ى كوكاتپه

رستوران ایرانی مژگان

رستوران ایرانی مژگان

 

رستوران نايب

رستوران نايب بكى ديگر از رستوران های خوب در استانبول است. كه داراى ١٢٠نفر ظرفيت است. و پخش موسیقى زنده با غذاهاى بى نظير ايرانى که در محله فاتح قرار دارد.

آدرس :استانبول محله فاتح

رستوران ایرانی نایب

رستوران ایرانی نایب

رستوران شيراز

رستوران شيراز يك محيط آرام و دوست داشتنى دارد. كه شما مى توانيد غذاهاى لذيذ ايرانى در اين غذا خورى ميل كنيد. و ليست عالى و قيمتهاى خيلى خوبى دارد. كه دسترسى از اين رستوران به مترو و ترامو راحت است.
آدرس:استانبول محله caferağa

رستوران زعفران

يكى ديگر از رستوران هاى محبوب ايرانى در استانبول ، رستوران زعفران است. كه اين رستوران از طراحى و دكور عالى برخوردار است.
تنوع غذا و دسر خيلى زياد دارد. در اين رستوران غذاهاى تركى هم سرويس داده مى شود. و با سليقه و انتخاب خود ميتوانيد مطابق ميل در اين جا غذا نوش جان كنيد.
آدرس :استانبول فاتح محله Emin sinan

رستوران ایرانی زعفران

رستوران ایرانی زعفران

رستوران فارسى

رستوران فارسى يكى از رستوران هاى به نام ايرانی است كه در استانبول شعبه دارد. رستوران فارسى معروفترين رستوران ايرانی در استانبول است. كه بهترين غذاهاى كباب سلطانی ،شيشليك،باقلاپلو با ماهيچه،اكبر جوجه يافت مى شود. و يكى از شيكترين رستوران هاى ايرانى در استانبول است.
آدرس:استانبول خيابان استقلال

رستوران آسمان

اين رستوران سال٢٠٠٩ تاسيس شد. و اولين رستوران ايرانى در استانبول بود. اين رستوران غذاهاى متنوعى دارد. زرشك پلو ،باقلاپلو با مرغ،پلو مرغ،قرمه سبزى و دسرهاى ايرانى.
آدرس:استانبول منطقه ى فاتح

رستوران ایرانی آسمان

رستوران ایرانی آسمان

رستوران گلستان ايرانيان

رستوران گلستان فضاى زيبا و تميزى دارد. و خدمات خوبى براى مهمانان ارايه مى دهد. غذاهاى اين رستوران از كيفيت بالايى برخوردار است. انواع كباب و غذاهاى ايرانى لذيذى مى توانيد از اين رستوران تهيه كنيد. اين رستوران بيرون بر ندارد و در محله شيشلى قرار دارد .
آدرس:استانبول شيشلى

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *