وبلاگ

مراسم قدردانی و تجليل ايتاليا از كادر پزشكی تركيه در استانبول 

Rate this post

در زمانى كه بيمارى كرونا كشورها را در مى نورديد، ايتاليا هم از اين تهاجم بى بهره نماند. شيوع بسيار سريع بيمارى در اين كشور مقامات اين كشور را با خطرى جدى و نگرانی مواجه كرد. كه حتى مسئولين كشور اظهار كردند كه تمامى درآمد دولت را براى دفاع از مردم در برابر اين بيمارى هزينه خواهند كرد.

ايتاليا از كشورهايى بود كه در جريان انتشار ويروس كرونا ، با بحران شديد مواجه شد. كه با كمك هاى بى دريغ كشور تركيه توانست اين بحران را در كنترل گيرد. اين روزها كه مصادف بود با هفتاد و چهارمين تاسيس جمهورى ايتاليا، سر كنسول ايتاليا انجمن صنايع بازرگانى دبيرستان غير انتفاعى ايتاليا و شركتهاى ايتاليايى كه در تركيه فعال هستند، با همكارى هم جهت قدردانى و تجليل از زحمات و كمك رسانى بى شائبه ى كادر پزشكى تركيه ، مهمانى نهار ترتيب دادند .

النا اسكاوبى سركنسول ايتاليا در اين مهمانى اذعان  داشت كه يارى رسانى هاى بى دريغ كادر پزشكى تركيه ، در مقابله با بيمارى كرونا باعث شد كه كشورش از اين بحران عبور كند. هرچند كه متحمل خسارت و دادن قربانى زياد شدیم. و ما هميشه به ياد خواهيم داشت كه تركيه محبت هايش را از كشورمان دريغ نكرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *