وبلاگ

كافه گالاتا ، رستورانى با ويو ٣٦٠درجه در استانبول

Rate this post

كافه گالاتا كناف يكى از بهترين كافه هاى شهر استانبول محسوب مى شود. كه انواع دسرهاى شيرين و خوشمزه تركيه و همچنین قهوه ترک را مى توانيد امتحان كنيد. اين كافه توسط خانواده اى بنام آكى اداره مى شود.

قبل از راه اندازى كافه گالاتا، اين خانواده در بخش شيرينى فعاليت داشتند. و انواع شيرينى ها و كيک هاى لذيذ و معروفى درست می کردند. نسل جديد اين خانواده تصميم گرفتند فروشگاه خود را گسترش دهند.

و در سال ٢٠٠٦كافه گالاتا كناف را تاسيس كردند. اين كافه تراسى گنجايشى حدود ١٥٠نفر دارد. و با ميز و صندلى هاى چوبى تزيين شده است.

ویژگی های ویو کافه گالاتا

فضاى باز و منظره زيباى ٣٦٠درجه آن به شهر استانبول باعث شده كه بين گردشگران و مردم محلى محبوب باشد. از داخل کافه گالاتا همه جاى استانبول قبل مشاهده مى باشد. و با برج گالاتا ٥دقيقه فاصله دارد. و از آنجا مى توان تنگه بسفر ،شاخ طلايى ،كاخ توپكاپى ،ايا صوفيه و مسجد سليمانيه را مشاهده كرد .

كافه گالاتا

منو کافه گالاتا

کافه گالاتا داراى دو منوى رستورانى و كافى شاپى است. كه غذاهاى اروپايى و آمريكايى نيز در منو وجود دارد. و در منوى كافى شاپ آن دسرهاى متنوع ،آبميوه و كوكتل هاى رنگارنگ و قهوه هاى مخصوص وجود دارد. كه از كيفيت بالايى دارند .

در اين كافه صبحانه نيز سرو مى شود. و صبحانه مخصوص اين كافه طرفداران زيادى دارد. كه ساعتها مى توان لحظات خوب و آرامى را در کافه گالاتا گذراند.

بهترین رستوران ها در بشیکتاش استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *