وبلاگ

بهترين قهوه ها و کافه در كاراكوى استانبول و لذت نوشیدن قهوه ترک

Rate this post

قهوه ترک يكى از اولين نمادهاى فرهنگ كشور تركيه است. بهترین کافه های استانبول و نوشیدن قهوه ترک در آن ها یکی از جاذبه هایی مهم شهر استانبول می باشد. در كافه هاى استانبول قهوه ها طعم بى نظير و بياد ماندنى دارند. كه طعم آن ها در ميراث جهانى يونسكو ثبت گرديده است. تعداد اين كافه ها روز به روز در حال افزايش است. و در كنار مكان هاى ديگر گردشگران زيادى را به سوى خود جذب مى كنند. در كاراكوى كافه هاى متعددى به چشم مى خورد.

کافهPim karaköy در کاراکوی استانبول

يكى از كافه هاى محبوب بين مردم محلى و گردشگران است. كه ديواره هاى رنگى و پر از نقاشى و تزيينات زيبا دارد. و مكانى هنرى جلوه مى کند. قهوه هاى اين كافه بسيار بى نظير هستند. و مى توان در اين مكان دنج يك قهوه خوشمزه ميل كرد .

کافه در كاراكوى

کافه در كاراكوى

کافهKarabatak

اين كافه در قلب شهر در منطقه بى اوغلو استانبول قرار دارد. كه يكى از قديمى ترين مكان ها به حساب مى آيد. داراى فصاى داخلى بسيار شاد و رنگارنگ است كه با دوچرخه و اشيا پر زرق و برق تزيين شده است. كه مى توانيد در فضاى داخلى بى نظير و دنج يك قهوه خوشمزه همراه عزيزان صرف كنيد .

Dof Coffee

دو عكاس ماهر و خلاق این کافه در كاراكوى را راه اندازی کرده اند. كه مكانى زيبا براى علاقمندان قهوه بوجود آورده اند. و فضايى دنج و صميمى دارد. قهوه هاى اين كافه حرف ندارند .

Coffee Sapiens

اين كافه مخصوص علاقمندان قهوه است. اين كافه قهوه هاى خود را از مناطق گوناگونى مثل اتيوپى ،كلمبيا،كاستاريكا و كنيا تهيه مى كنند. شما مى توانيد در خيابان هاى تنگ و باريك پشت ميز و صندلى ها نشسته و در آرامش قهوه و انواع كيك بخورید و لذت ببريد. يكى از خوراكى هاى معروف اين كافه كيك پنير خانگى ليمو است. كه حتما توصيه مى شود امتحان كنيد .

کافه در كاراكوى کافه Coffee Sapiens

کافه در كاراكوى کافه Coffee Sapiens

Ops cafe

هنگام عبور كردن از جلوى اين كافه بوى بى نظير قهوه به مشام مى رسد كه شما را به سمت كافه مى كشاند يكى از بهترين كافه ها در منطقه كاراكوى است كه قهوه هاى اين كافه كنار صبحانه هاى لذيذ فوق العادست .

کافه Unter

اين كافه از سال ٢٠١٢فعاليت خود را شروع كرده است. كه قهوه هاى عالى در اختيار عموم گذاشته است. امروزه افراد زيادى را مخصوصا آخر هفته ها به سوى خود مى كشاند. و داراى دكوراسيون زيبايى است. و لحظات خوبى را براى شما به ارمغان مى آورد.

کافه در كاراكوى کافه اونتر

کافه در كاراكوى کافه اونتر

Brew Coffee works از جمله کافه در كاراكوى

اين كافه در هتل Wings قرار دارد. و بهترين قهوهاى دنيا را با بهترين كيفيت ارائه مى دهد. داراى دسرهاى بى نظيری است كه توسط سرآشپز اسپانيايى تهيه مى شود.

Mums Cafe

یکی دیگر از کافه در كاراكوى است. که اين كافه بسيار به شهرت رسيده است. و يكى از بهترين مكان ها است كه با كيفيت ترين قهوه هاى تركيه را ارائه مى دهد. اين كافه دسرها و خوراكى هاى بسيار خوشمزه اى را ارائه مى دهد. و همراه با قهوه مى توانيد ميل كنيد و لذت ببريد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *