وبلاگ

تور قايق سوارى در استانبول ، تور قايق سوارى كانو در استانبول

Rate this post

شهر استانبول داراى زيبايى هاى بى حد و اندازه و رويدادهاى پر آوازه ای است. كه در سفر به اين شهر شگفتى هاى شهر را خواهيد ديد. شهرى كه داراى جاذبه هاى تاريخى و ديدنى و پر از تفريحات هيجان انگيز و جذاب است. توصيه مى شود در سفر به استانبول حتما از تورهاى جذاب اين شهر و به خصوص تور قايق سوارى در استانبول استفاده كنيد. و خاطرات خوبى از لحظات را ثبت كنيد.

تور قايق سوارى در استانبول

اين تور يكى از فوق العاده ترين تورها در استانبول مى باشد. و يك قايق سوارى عالى را تجربه خواهيد كرد. و اگر علاقمند تفريحات آبى هستيد، اين تور بسيار مناسب است. در اين تور شما تنگه بسفر و زيبايى هاى آن را مشاهد مى كنيد. در اين تور اول به بخش آسيايى سفر كرده. و از آنجا به تنگه بسفر مى رويد. و سوار قايق مى شويد. و قايقرانى و پارو زدن را تجربه مى كنيد. و با پارو زدن به تنگه بسفر مى رويد.

تور قايق سوارى کانو در استانبول

 

امكانات تور قايق سوارى كانو

ارائه تجهيزات ايمنى براى شنا ، آب معدنى ، بليط كشتى ، آب تنى در آب تميز ، قايقرانى در تنگه بسفر ، صرف غذا .

ساعات شروع تور قايق سوارى در استانبول

تور قايق سوارى در استانبول از ١١صبح شروع مى شوند. و حدود ٤ساعت طول مى كشد. و در اين ٤ساعت احتمال دارد گرسنه شويد. و به سراغ رستوران هاى ویژه برويد .

فعالیت های جالب در تور قايق سوارى كانو

كشتى سوارى در تنگه بسفر و ديدن مناظر زيبا ، قايق سوارى پارو زدن در بسفر ، آب تنى در آب هاى بسفر ، ميل كردن خوراكى هاى خوشمزه در حين تفريح ، ميل كردن غذا در رستوران هاى ويژه به برگزار كنندگان تور .

فعالیت های جالب در تور قايق سوارى كانو

نكات ويژه درباره تور قايق سوارى

براى شركت در تور قايق سوارى در استانبول بايد از قبل ثبت نام كنيد. و به سايت www.viator.com مراجعه كنيد. و در تور قايق سوارى كانو ثبت نام كنيد. شركت كردن در اين تورها محدوديت سنى ندارد. و براى افرادى كه مشكلات ستون فقرات دارند و باردار هستند ، مناسب نيست. و براى افرادى كه مشكلات قلبى دارند، نیز توصيه نمى شود.

افرادى كه در اين تورها شركت مى كنند بايد آمادگى بدنى براى انجام فعاليت داشته باشند. و حداكثر ثبت نام كنندگان در اين تور ١٠نفر می باشند. يكى از تورهاى خلوت در شهر به حساب مى آيد. اين تورها در شرايط مناسبى برگزار مى شود. و در صورت بد بودن آب و هوا تور لغو مى شود.

و به روز ديگری موكول مى شود. در صورت لغو تور از طريق شما اگر ٢٤ساعت قبل از برگزارى تور اين كار انجام بديد، تمامى هزينه به شما عودت داده مى شود. و اگر ٢٤بعداز برگزارى تور باشد، هزينه بازگردانده نمى شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *