وبلاگ

برند يارگيجى ، برندی متفاوت براى طرفداران مد روز

Rate this post

برند يارگيجى يک برند ترک است. كه از كيفيت بالايى برخوردار است. و بسيار زبانزد شده است. محصولات اين برند به گونه است که علاقمندان را سوپرايز مى كند.
اين برند توسط امير يارگيجى و برادرش در سال ١٩٧٨فعاليت خود را در محله عثمان بى استانبول شروع كردند.

گسترش تولید برند یارگیجی

این برند در طى سال ها تمركز خود را در طراحى لباس هاى مردانه داشتند. و مورد استقبال قرار گرفت.

و حتى خانم ها پيراهن هاى مردانه براى خود سفارش مى دادند. كه باعث شد كه از سال ١٩٨٨در خط توليد پوشاک بانوان فعاليت كنند .

مدتها بعد به دليل طرفداران زياد بين بانوان، روى لباس بانوان تمركز كردند. و در سال ٢٠٠١لوازم آرايشى و بهداشتى به این مجموعه اضافه شد. و شامل لوازمى بود كه در تركيه يافت نميشد.

لوازم منزل در برند يارگيجى

لوازم منزل در برند يارگيجى

در سال ٢٠٠٢ لوازم خانگى هم به مجموعه افزوده شد. و به یک برند تبديل شد. كه در تمام زندگى مردم حضور داشت .

از لوازم خانگى تا پوشاک برند يارگيجى همه را كنار هم داشته. از لوازم خانگى خاص ، پوشاک ساحلى ، پوشاک كژوال، لباس مهمانى ،كيف و كفش،جواهرات و كلاه و عينک ،در این برند موجود است.

طراحی خاص برند یارگیجی

چيزى كه اين برند را جذاب كرده است، استفاده از حصير در طراحى بعضى از كيف ها،كفش ها و لوازم خانگى و مبلمان كه جذابيتش را بيشتر كرده است.

تنوع در برند يارگيجى

تنوع در برند يارگيجى

برند كژوال يارگيجى در بيشتر شهرهاى تركيه و در كشورهاى آلمان و عربستان نيز نمايندگى دارد. و شعبه هاى متعددى در استانبول دارد.

معروف ترين آن ها در خيابان بغداد ،نيشانتاشى ،مراكز خريد ترکیه مانند آک مركزى ،جواهر ،كانيون ، مارمارا ، ايستنيه ، زورلو سنتر و بى اوغلو و كاديكوى واقع هستند. و نيز چندين شعبه ديگر در سطح شهر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *