وبلاگ

وحید خزایی پسر معروف ايرانى در ترکیه

Rate this post

در اينجا مى خواهيم راجب پسر معروف ايرانى كه خبرهاى جنجالى در موردش بين مردم و شبكه هاى مجازى بخصوص اينستاگرام پخش شد، صحبت كنيم.

بیوگرافی وحید خزایی

وحيد خزايى متولد سال ١٣٦٤تهران است. و ميزان تحصيلات وى ديپلم است. به گفته خودش قبل از معروف شدن تنها يك كارگر ساده بوده كه بعد ها مشخص شد كه وى در پخش پوشاك فعاليت داشته.

وحید خزایی در آبان ماه سال ٩٤در فضاى مجازى بخصوص كانال ها و گروه هاى تلگرام عكس هايى از خودش با دختران بى حجاب و پوشش غير اسلامى منتشر شد. كه روزانه تعداد عكس ها زيادتر مى شد. تا اينكه تمامى اينترنت و فضاى مجازى پر از عكس هاى او شد.

پس از مدتى كليپى از وحيد خزايى منتشر شد كه در آن وى اشاره دارد كه به دليل ربوده شدن تلفن همراه شخصیش، عکسهایش در فضاى مجازى دست به دست شده و همه عكس ها و دخترانى كه با او عكس داشته اند، همه نسبت فاميلى دارند.

وحید خزایی

وحید خزایی

كه بعد از اين جريان وحيد خزايى به دليل عدم رضايت شاكيان خويش با وثيقه آزاد شد. و از ايران به كشور تركيه فرار كرد و با پخش و عكس و فيلم از خودش مورد توجه عموم قرار گرفت. و موجب شد در دنياى مجازى دنبال كننده هاى بيشترى داشته باشد و بسيار معروف شود .

دستگیری وحید خزایی در ترکیه

به گفته وحيد خزايى ، به علت توهين به آتاترک پليس او را دستگير كرده و به دادگاه فرستاد .

در روزهاى اخير نیز خبرى مبنى بر دستگيرى وحيد خزايى به علت كشتن سگ از نژاد پيت بال در كشور تركيه پخش شد. طبق اين خبر بار ديگر اين پسر معروف ايرانى در كشور تركيه خبر ساز شد. و توسط پليس اين كشور بازداشت شد.

گفته مى شود كه وى از تركيه اقدام به دريافت پناهندگى از آمريكا كرده است. و او منتظر پاسخ آمريكا براى دريافت پناهندگى خويش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *