وبلاگ

معرفی ساحل كنياآلتى آنتاليا

Rate this post

یکی دیگر از شهرهای توریستی ترکیه شهر آنتاليا مى باشد. كه جز شهرهای توريستى و گردشگرى اين كشور محسوب می شود. و در بين گردشگران از محبوبيت خاصى برخوردار است. و اين شهر، یک شهر ساحلى است. ساحل كنياآلتى در آنتاليا قرار دارد. در اين منطقه انواع تفريحات آبى و بازی هاى ساحلى وجود دارد. كه مى توان در اين ساحل از آن ها استفاده كرد. و چندين هتل نيز در اين منطقه وجود دارد. و بهترين رستوران ها و كافه ها نيز در منطقه كنياآلتى وجود دارد.

آشنايى با ساحل كنياآلتى آنتالیا

ساحل كنياآلتى يكى از محبوب ترين منطقه هاى تفريحى شهر آنتاليا به شمار مى رود. كه ساحلى بسيار زيبا به همراه امكانات رفاهى است. اين شهر همجوار با درياى مديترانه است. و سواحل زيادى در خود جاى داده است. كه اين ساحل در منطقه ى صخره اى در محدوده پارك ساحلى آنتاليا قرار دارد. طول ساحل كنياآلتى حدود ٧كيلومتر است. و چشم انداز بسيار زيبا و دل انگيزى به درياى مديترانه دارد. سطح اين ساحل پوشيده از سنگ ريزه است.

در اين ساحل مكان هاى مختلفى براى حمام آفتاب وجود دارد. و كنار ساحل رستوران ها و كافه و هتل هاى بسيار لوكسى وجود دارد. آب دریا بسيار تميز و شفاف است. از جمله تفریحات قایق سواری است .

ساحل كنياآلتى آنتاليا

تفريحات در ساحل كنياآلتى آنتالیا

اين ساحل داراى تفريحات و سرگرمى هاى متعددى است، كه مسافران مى توانند استفاده كنند. همچنين ساحل داراى تخت و سايه بان هایی نیز هست. و داراى سالن هاى ماساژ و ديگر خدمات نیز مى باشد. بهترين هتل هاى لوكس در اين منطقه وجود دارند. كه امكاناتى مانند سالن باشگاه بدنسازى ،استخر و پارك آبى دارند. ساحل كنياآلتى در آنتالیا یکی از بزرگترین و امن ترین سواحلی است که در شهر آنتالیای ترکیه وجود دارد. و دارای محیط زیبا و آرامی می باشد.

پاراسل در ساحل كنياآلتى آنتاليا

كلوب تفريحات آبى بيچ پارک

در اين كلوب انواع تفريحات آبى مثل پاراسل ،شاتل،جت اسكى و …قرار دارد. و مى توانيد انواع سرگرمى و تفريح ها را انجام دهيد.

كلوب ساحلى يازده

در اين كلوب تفريحات و خدماتى چون تخت آفتاب ،سايه بان ،دوش و ..در اختيار عموم قرار مى گیرد. و همچنين رستوران ها و نوشيدنى هاى مختلفى در اين مكان وجود دارد.

كلوب سالتى اسپورلارى

در اين كلوب ،تفريحات چون غواصى و گشت و گذار در زير آب وجود دارد. و در بخش صخره اى ساحل كنياآلتى قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *