وبلاگ

اقدامات كرونايى ترکیه بعد از شروع فعالیت گردشگری 

Rate this post

به گزارش خبرگزارى آناتولى در مصاحبه خصوصى با حسين بارانر دبير كل اتحاديه آژانس هاى مسافرتى ، در رابطه با دوران گردشگرى بعد كرونا گفته مى شود که اقدامات لازمه براى مقابله با كرونا در تركيه انجام شده است. اين امر باعث  افزايش تضميين حوزه گردشگرى تركيه شده است .

بارانر در ادامه گفتگوهایش گفت كه با توجه به تاثيرات جهانى كرونا ،به خصوص در صنعت گردشگرى با شروع بازگشتن به حالت عادى ، اقداماتى نيز در رابطه با بازگردانى گردشگرى به حالت عادى آغاز می شود.

و براى شروع همكارى تركيه با شركت هاى مسافرتى آلمان و روسيه ادامه پيدا كرد.

اقدامات كرونايى ترکیه

اقدامات كرونايى ترکیه

ايشان اضافه كرد اميدواريم بازارهاى آلمان و روسيه دوباره رونق پيدا كند. نمايندگان آژانس هاى گردشگرى خارجى با اقداماتى كه براى پيشگيرى از كرونا در تركيه انجام شده است، موافقت كرده اند .

اقدامات پیشگیرانه ترکیه در مقابل کرونا

به گفته او اين اقدامات صورت گرفته شده در رابطه با كرونا در تركيه بسيار موفق بوده اند. و وزارت فرهنگ و گردشگرى در اين زمينه همكارى تاثير گزارى كرده اند. كشور تركيه با اقدامات  پيشگيرانه و كادر درمانى فعال توانسته توجه كشور هاى اروپايى را جلب خود كند .

وى در پايان گفت با توجه به اقداماتى كه هتل ها و شركتهاى مسافرتى از شروع كرونا تا بحال انجام داده اند، اروپا امروز تركيه را تشويق ميكند. به دليل عملكرد درست تركيه در مقابل پيشگيرى از ويروس كرونا. و معتقند تمام اين پوشش ها در زمينه ى گردشگرى نتيجه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *