وبلاگ

آرایشگری و آرایشگاه زنانه و مردانه در ترکیه

Rate this post

یکی از حرفه هایی که می تواند در کوتاه مدت سودده باشد، حرفه ی آرایشگری می باشد. این حرفه علاوه بر اینکه یک هنر و ذوق می باشد، اما خود یک علم است و نیاز به آموزش دارد.

میزان درآمد آرایشگری در کشورهای پیشرفته قابل محاسبه می باشد. و این میزان درآمد بسته به تخصص و تجهیزات آرایشگاه متفاوت می باشد.

ترکیه یکی از کشورهای فعال در زمینه آرایشگری و خدمات حرفه ای مربوط به زیبایی می باشد. اساتید صاحب سبک و مشهور زیادی در زمینه آرایشگری در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه فعالیت می کنند و خدمات آرایشگری را در سالن هایی مجهز انجام می دهند.

به همین علت در ترکیه همایش های آرایشگری زیادی با حضور اساتید برجسته سراسر دنیا برگزار می شود. و افراد و آرایشگران علاقمند زیادی از تمام نقاط جهان برای شرکت در این همایش ها به ترکیه سفر می کنند.

ایرانیان زیادی در این همایش ها شرکت می کنند. حتی آرایشگاه هایی در استانبول وجود دارد که توسط ایرانیان اداره می شود.

آرایشگری و لوازم آرایشی در ترکیه

همچنین در ترکیه فروشگاه هایی زیادی برای خرید ابزار و لوازم مورد نیاز آرایشگری از برندهای متنوعی وجود دارد. که علاوه بر آرایشگران، افراد عادی نیز می توانند از این برندها و فروشگاه ها برای مصارف شخصی و سالن ها خرید کنند.

یکی از محبوبترین فروشگاه ها،فروشگاه های Gratis و Watson می باشد. این فروشگاه ها به دلیل داشتن شعبات متعدد در استانبول و ترکیه از معتبرترین فروشگاه های در زمینه محصولات آرایشی می باشد. از برندهای موجود در این فروشگاه ها می توان به برندهای اورآل،کلستون نیوآ،گاش و … اشاره کرد.

فروشگاه Rossmann نیز مانند دو فروشگاه قبل می باشد و تنها تفاوت آنها در این است که فروشگاه Rossmann تنوع محصولات بیشتر می باشد اما از لحاظ هزینه ای تفاوت زیادی ندارند.

گلوبال کادرو موسسه بین المللی متخصص در امور مهاجرتی و کار و اقامت و تحصیل در ترکیه است برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط اگر تلگرام روی سیستم شما نصب است می توانید همین الان اینجا کلیک کرده و درخواست بررسی شرایط نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *