وبلاگ

جاذبه ها و تفریحات رايگان در كوش آداسى

Rate this post

تفریحات رايگان در كوش آداسى بسیار هستند. بندر كوش آداسى يكى از سواحل بى نظير تابستانى در تركيه مى باشد. نام كوش آداسى به معنى جزيره پرنده مى باشد. كه داراى آب و هواى گرم و ملايم است. كه گردشگران زيادى از جاى جاى دنيا به اين ساحل سفر مى كنند. درياى اژه يكى از 7درياى تميز و زلال دنيا مى باشد. اما تنها زيبايى هاى كوش آداسى به سواحل و دريايش ختم نمى شود. بلكه جاذبه هاى جذابى در اين شهر وجود دارد. كه بعضى از اين جاذبه هاى رايگان مى باشد.

سواحل كوش آداشى

كوش آداسى داراى سواحلى زيبا و طبيعتى بكر است كه بسيار شناخته شده می باشد. در سفر به كوش آداسى حتما بايد سرى به سواحل اين شهر بزنيد. كه خالى از لطف نيست. و يكى از تفريحات رايگان در كوش آداسى رفتن به سواحل اين شهر است.

ساحل بانوان از تفریحات رايگان در كوش آداسى

كادينلار پيلاژى كه همان ساحل بانوان است، یكى از ساحل هاى پرطرفدار و رايگان در کوش آداسی مى باشد. كه در قديم مخصوص بانوان بوده ولى امروز براى عموم آزاد است. و استفاده از اين ساحل كاملا رايگان است. اطراف این ساحل پر از كافه و رستوران مى باشد. كه مى توانيد از آنجا غذا و نوشيدنى تهيه كنيد. اين ساحل از 7صبح تا8شب قابل استفاده است. و داراى غريق نجات و نگهبانی است .

ساحل مركز شهر مابين مارينا و بندر ساحل مركز شهر واقع است. كه در نزديكى مركز بندر كوش آداسى قرار دارد. و به دليل نزديك بودن به هتل ها و مراكز فرهنگى بسيار پرتردد است.

ساحل بانوان از تفریحات رايگان در كوش آداسى

ساحل بانوان از تفریحات رايگان در كوش آداسى

ساحل لانگ بيچ

در 18كيلومترى اين ساحل قسمتهاى مختلفى وجود دارد، كه از مسافران ميزبانى مى كنند. و يكى از بهترين تفريحات رايگان در کوش آداسی مى باشد. و بيشترين پارك هاى آبى در اين ساحل جمع شده اند .

ساحل عشق در کوش آداسی

يكى از ساحل هاى زيبا و مفرح به حساب مى آيد. در اين ساحل علاوه بر حمام آفتاب و شنا انواع تفريحات آبى و قايقرانى نيز وجود دارد. اطراف اين ساحل پر از كافه ها و رستوران هاى باكيفيت است. و بهترين غذاها و طعم ها را مى توانيد تجربه كنيد .

ساحل عشق از تفریحات رايگان در كوش آداسى

ساحل عشق از تفریحات رايگان در كوش آداسى

ساحل شن هاى نقره اى

ساحل شن هاى نقره اى يكى از ساحل هاى رايگان مى باشد. كه يكى از بهترين سواحل شهر بشمار مى رود.

ساحل الماس و طلا

يكى از بهترين ساحل ها كه در نزديكى بازار نازيلى واقع است. ساحل الماس و طلا است. اين ساحل در منطقه آيدين قرار دارد. كه داراى كافه و رستوران هايى است كه جاى براى تفريح و استراحت صرف غذا مناسب است.

بازديد از شهر تاريخى پرين

شهر تاريخى پرين يكى از جاذبه هاى رايگان و تاريخى است. كه قدمت آن به دوره يونان بوستان برمى گردد. و سبك معمارى شهر يونانى را دارد. اين شهر زمانى كه كوش اداسى همان شهر افسوس بوده، تاسيس شده است. در قرن دوم بر اثر طغيان رودخانه اين شهر ويران گشته و نابود مى شود. كه بعد از آن در اين شهر كسى سكونت نداشته است. و بازديد از اين شهر رايگان است. و در آن تالار آتن و آمفى تئاتر وجود دارد .

بازار بزرگ كوش آداسى

اين بازار بسيار باصفا و زيباست. كه گشت زدن و خريد در بازار کوش آداسی خالى از لطف نيست. اين بازار داراى دو بخش متفاوت مى باشد. و داراى 5هزار فروشگاه مى باشد. كه هر جنس و كالايى در آن يافت مى شود. و قيمتهاى متفاوتى دارند.

كليساى سنت جان كوش آداسى

اين كليسا به قرن چهارم بر مى گردد. و يكى از جاذبه هاى رايگان اين شهر مى باشد. كه آرامگاه يكى از كشيش هاى معروف در اين كليسا قرار دارد. قبلا اين كليسا كوچك بود و به مرور زمان مساحت آن را بيشتر كرده اند. كه بعد از 200سال تخريب شد. كه به دستور امپراتور يونان بازسازى شد. و در زمان عثمانى به عنوان مسجد استفاده مى شد .

پيک نيک در روستاى كرازلى

يكى از جاهاى زيبا كه داراى طبيعتى زيبا است، روستاى كرازلى مى باشد. كه اين روستا باغ ها و تاكستان هاى انگور فراوانى دارد. كه به مكانى زيبا تبديل شده است. اين روستا با كوش اداسى 10كيلومتر فاصله دارد. و محصولات ارگانيك در اين روستا فروخته مى شود .

روستا کرازلی

روستا کرازلی

پارک ملى ديلک

اين پارك در 32كيلومترى كوش آداسى قرار دارد. و بهترين مكان براى پياده روى و كوهنوردى مى باشد. و داراى آلاچيق،دوش ،نيمكت و ..است. ساحلى بكر و زلالی دارد. و جاى مناسبى براى پيك نيك است.

شهر تاريخى ميلتوس

شهر تاريخى ميلتوس در نزديكى كوش آداسى واقع است. پادشاهان سلجوقى تا قرن چهارم در اين شهر سكونت داشتند. كه بعدها به دست امپراطوران رومى مورد بازسازى قرار گرفت. بازديد از تمام شهر رايگان است به غير از حمام و موزه، كه شامل هزينه مى باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *