وبلاگ

معرفی مراكز خريد كوش آداسى 

Rate this post

کوش آداسی یکی از شهرهای زیبا و توریستی ترکیه می باشد. که توصیه می شود دیدن آن را هرگز از دست ندهید. قطعا پس از سفر به هر منطقه ای باید به فکر تهیه سوغاتی بود. مرکز خریدهايى وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها محصولات و اجناس مورد نظر را تهيه و خريدارى كنيد.

مركز خريد كيپا در كوش آداسى

مركز خريد كيپا مجموعه هايى هستند كه در همه شهر هاى تركيه شعبه دارند. مانند شعبه كوش آداسى .

مراكز خريد كوش آداسى - مرکز خرید کیپا

مراكز خريد كوش آداسى – مرکز خرید کیپا

اگر قصد سفر به كوش آداسى را داريد، حتما به اين مركز سرى بزنيد. در اين مركز برندهاى مختلفى وجود دارد. و داراى سه طبقه است. فروشگاه هاى مختلفى و رستوران هاى متعددى دارد. كه مى توان طعم غذاهاى تركى را در اين رستوران ها بچشيد. و لذت ببريد. و همچنين در اين مركز خريد ٢سينما وجود دارد. كه مكان خوبى براى تفريح مى باشد. يكى از اين سينماها سينماى ٧بعدى مى باشد. كه شكل متفاوتى دارد. و در اين مركز مى توانيد از فروشگاه زنجيره اى ديدن كنيد .

مركز خريد آكدوگان

مركز خريد آكدوگان يك مركز شيك و مدرن است كه همه برندهاى معتبر در اين مركز وجود دارد. كه داراى سه طبقه مى باشد. و داراى امكانات تفريحى و رفاهى است. داراى سينما نیز مى باشد. که مى توانيد بهترين فيلم هاى تركى را در اين مركز تماشا كنيد. و سينماى اين مركز بسيار مشهور است. و داراى رستوران هاى متنوعی نیز است. كه داراى منوهاى با غذاهاى متنوع و خوشمزه است .

مركز خريد نوادا اوت لت سوكه

مركز خريد نوادا در سال ٢٠٠٦تاسيس شده. و داراى نماى شيک و مدرنى است. و داراى ٣٥هزار متر مربع است كه فروشگاه هاى متعددى با برندهاى مختلف در اين مركز وجود دارد. ازجمله پوشاك ،پارچه ،لوازم الكترونيكى و مبلمان و دكوراسيون و ..مى باشد. و قيمتهاى بسيار مقرون به صرفه اى دارد. در اين مركز رستوران هايى وجود دارد كه مى توان غذاها و نوشيدنى هاى خوشمزه ميل كرد .

مراكز خريد كوش آداسى - نوادا اوت لت

مراكز خريد كوش آداسى – نوادا اوت لت

فروشگاه چرم كوش آداسى

يكى از سوغاتى هاى پرطرفدار كشور تركيه بين توريست ها چرم است. در اين كشور چرم هاى با كيفيت و مرغوب توليد مى شود. كه در بيشتر شهرهاى بزرگ تركيه مى توانيد چرم با كيفيت پيدا كنيد. و در شهر كوش آداسى بهترين مكان براى خريد چرم ،فروشگاه چرم يا ليدير است. كه داراى انواع پوشاك چرم است. و هزينه هاى بستگى به نوع چرم و نوع پوشاك دارد. و متفاوت هستند و شما مى توانيد در زمان تخفيف و حراج از اين فروشگاه ها خريد كنيد. و كالاهاى مورد نظر خود را با قيمت هاى مناسبى تهيه كنيد .

بازار كوش آداسى

اين بازار يكى از بازارهاى قديمى حساب مى شود. كه دو بخش دارد. يكى از بخش ها گرند بازار است. كه يكى از بزرگترين بازار هاى تركيه به شمار مى رود. و دومين و بزرگترين بازار بعد از بازار استانبول محسوب مى شود. در اين بازار بيش از ٥هزار مغاره وجود دارد. كه كالاها و اجناس مختلفى در اين بازار از جمله پوشاك ،طلا ،نقره و عتيقه و …وجود دارد. و همچنين اجناس با كيفيت با قيمت مناسب عرضه مى شود.

بخش دوم بازار ،اورينت بازار است. بازارى با فضاى باز و پر از اجناس با قيمتهاى ارزان و در اين بازار اجناس كپى خيلى موجود است. و نمونه هاى اجناس اصلى وجود دارد. و در اين بازار مى توانيد چانه بزنيد. و فروشندگان اين بازارها بسيار رفتار دوستانه اى دارند. و به چند زيان مسلط هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *