ثبت ازدواج بين المللي در ترکیه

چگونگی ثبت رسمی ازدواج در اداره نفوس ترکیه و صدور دفترچه عقد بین المللی رسمی

5/5 - (1 امتیاز)

ترکیه به دلیل عضویت در کمیسیون بین المللی احوال شخصیه و صدور دفترچه ازدواج بین المللی، سالهاست محل مراجعه ایرانیان و سایر ملیت ها برای ثبت ازدواج در این کشور است. ثبت ازدواج در ترکیه به معنی ثبت اولیه در کشورهای عضو این کمیسیون بین المللی بوده و اداره نفوس ترکیه پس از ثبت رسمی ازدواج در سیستم بین المللی خود، آن را به ثبت رسانیده و در سایر کشورها یا قابل استعلام است یا در برخی از آنها حتی قابل مشاهده است. از این رو ادارات نفوس وابسته به فرمانداری های ترکیه پس از ثبت اردواج می توانند علاوه بر عقد نامه برگه موسوم به فرمول ب را نیز استخراج و به صورت چند زبانه به شما تحویل دهند.

 ثبت رسمی  ازدواج در اداره نفوس ترکیه

نکته جالب توجه این است که برای ایجاد سجل ثبت ازدواج در ادارات نفوس بایستی بر اساس نوبت دهی اقدام شود . لذا موسسه بین المللی گلوبال کادرو در شهر استانبول، که اصلی ترین مرکز ثبت ازدواج ایرانیان و خارجیان در ترکیه است، قبل از اینکه شما وارد ترکیه شوید مدارک ارسالی شما را که در سیستم آنلاین خود دریافت کرده، به رویت مامور عقد رسانده و وقت قبلی برای ثبت ازدواجتان اخذ می کند. و پرونده شما با نقص چند مدرک که با حضور خودتان در هنگام سفر به ترکیه کامل خواهد شد در سیستم نوبت دهی قرار می گیرد.

ادارات نفوس در ترکیه واریزی هایی را بر اساس مصوبات شهرداری های منطقه دارند که تمامی این موارد قبل از سفر به ترکیه و در هنگام اخذ وقت و ارائه ترجمه مدارک شما انجام و سجل ثبتی به این صورت ایجاد می گردد.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو از آن جهت که خود دارای امتیاز دارالترجمه رسمی می باشد، مدارک ارسالی شما از طریق دفتر تهران یا به صورت اینترنتی دریافت و ترجمه و تایید می کند. و به این دلیل سرعت تشکیل پرونده قبل از حضور شما در ترکیه را بالا برده و از این روست که توانسته است در سال های گذشته با ثبت بیش از 8 زوج در ماه، بالاترین تعداد آمار ثبت ازدواج در ترکیه را به خود اختصاص دهد.

به جهت اخذ نوبت ثبت سجلی و ثبت رسمی ازدواج در ترکیه حتما قبل از سفر به استانبول با یکی از دفاتر موسسه بین المللی گلوبال کادرو در ایران یا ترکیه یا سایر کشورها تماس بگیرید. راحتترین و آسانترین راه برای پرسیدن سوالات و شروع پروسه تماس از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره های موجود در این سایت و پس از آن مراجعه حضوری و عقد قرارداد به یکی از دفاتر گلوبال کادرو از جمله دفتر تهران است.

برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط  اگر تلگرام روی سیستم شما نصب است  می توانید همین الان اینجا کلیک کرده و درخواست تشکیل پرونده آنلاین و بررسی شرایط توسط کارشناسی حقوقی موسسه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *