سوابق حرفه ای وکیل اورهان بوران

وکیل اورهان بوران، از سال 2004 فعالیت خود را در زمینه مشاوره و راهنمایی به اشخاص حقیقی و شرکت های بزرگ در امور حقوقی از جمله املاک، اجرای قانون ورشکستگی، قانون و حقوق مصرف کننده، حقوق خانواده، تجارت و قانون جبران خسارت وارده، شروع کرده است.
از جمله شرکت های معروفی که برای حل مشکلات حقوقی خود به وکیل اورهان بوران مراجعه کرده اند، می توان به شرکت های Electrolux Inc.، Ariston Ltd.، Tarman (Bluehouse) Inc.، ING Bank Inc.، Ricoh و Maydenim اشاره کرد. او پشتیبانی حقوقی و قانونی از شرکت ها در مناطق مختلف و مراکز درمانی فراهم می کند.
اورهان بوران، در جلسات و همایش های گوناگونی با موضوع دفاع از حقوق مصرف کننده شرکت کرده است. همچنین به خانواده های قربانیان و افراد آسیب دیده ای که دنبال گرفتن حق و خسارت خود از برخی از شرکت ها نظیر Fi Yapı، Ukra Yapı، Bulut Construction، Osmanlı Construction و Makrom Construction هستند، خدمات مشاوره حقوقی ارائه می دهد.

پیام مدیر

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو، که برآیند تلاش پرسنل ما ( کادرو) از ملیتهای گوناگون (گلوبال) است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو، با شعار ” گلوبال کادرو با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.آشنایی با مدیر موسسه 

گروه کارشناسان مالی و حقوقی

همواره در دسترس شما هستیم

پرویز قربان پور

وکیل پایه یک دادگستری
عضو مرکز وکلای تهران
کارشناس ارشد حقوق خصوصی

اکبر خدادادی

کارشناس ارشد بانکداری بین المللی
مترجم رسمی صاحب امضا در دفاتر رسمی ترکیه
دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه ساکاریای ترکیه

اورهان بوران

وکیل پایه یک دادگستری
عضو کانون وکلای استانبول
فارغ‌التحصیل رشته حقوق دانشگاه مارمارا 1997