شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری

رتبه بندی پاسپورت های قوی در سال 2019

Rate this post

طبق آخرین آمار منتشر شده، قدرت پاسپورت یک کشور را با توجه به تعداد کشورهایی که می توان با آن پاسپورت بدون ویزا به آن ها سفر کرد، سنجیده می شود.

بر طبق این معیار، ده رتبه اول پاسپورت کشورها به صورت زیر دسته بندی می شوند.

10- در رتبه دهم کشورهای کرواسی و بلغارستان قرار دارند که با پاسپورت این دو کشور می توان بدون ویزا به 160 کشور جهان سفر کرد.

9- کشورهای مالزی، رومانی و موناکو در رتبه نهم قرار دارند و می توان به 161 کشور بدون ویزا سفر کرد.

8- با پاسپورت کشور قبرس می توان به 162 کشور جهان سفر کرد.

7- با پاسپورت چهار کشور لتونی، استونی، لهستان، اسلوواکی می توان به 163 کشور جهان بدون ویزا سفر کرد.

6- کشورهای جمهوری چک، مجارستان، اسلوانی، نیوزلند و استرالیا در رتبه ششم قرار دارند. و با پاسپورت این کشورها بدون ویزا می توان به 164 کشور جهان سفر کرد.

5- سفر بدون ویزا به 165 کشور جهان با پاسپورت کشورهای لیتوانی، ایسلند و انگلستان.

4- در رتبه چهارم کشورهای سوئد، سنگاپور، فرانسه، بلژیک، مالت، یونان، نروژ و کانادا قرار دارند. با پاسپورت این کشورها می توان به 166 کشور جهان سفر کرد.

3- دانمارک، ایتالیا، آلمان، هلند، اتریش، پرتقال، سوئیس، ژاپن، کره جنوبی، ایرلند و ایالات متحده آمریکا کشورهایی هستند که در رتبه سوم قرار دارند و بدون ویزا می توان به 167 کشور جهان سفر کرد.

2- کشورهای فنلاند، لوکزامبورگ و اسپانیا به عنوان کشورهایی که با پاسپورتشان می توان به 168 کشور سفر کرد، در رتبه دوم قرار دارند.

1- و بالاخره قوی ترین پاسپورت متعلق می باشد به کشور امارات متحده. با پاسپورت این کشور می توان به 173 کشور جهان بدون ویزا سفر کرد.

در ادامه لیستی از برخی کشورها و رتبه پاسپورت آن ها طبق این آمار آمده است:

در این رده بندی پاسپورت کشور ترکیه در رتبه 39 قرار دارد. و جز قوی ترین پاسپورت های دنیا می باشد. و با این پاسپورت می توان به 117 کشور بدون ویزا سفر کرد.

این موضوع برای ایرانیان بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که طبق قانون جدید، می توان با سرمایه گذاری در ترکیه، پاسپورت ترکیه را اخذ کرد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ پاسپورت ترکیه، می توانید به صفحه شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری سایت گلوبال کادرو مراجعه نمایید.

همچنین موسسه بین المللی گلوبال کادرو اقدام به چاپ کتابی در زمینه شهروندی ترکیه نموده است. برای خرید آنلاین کتاب از طریق سایت موسسه می توانید کلیک کنید.

رتبه بندی پاسپورت سایر کشورها

موسسه بین المللی گلوبال کادرو مرکز مشاوره و راهنمایی ایرانیان،همواره آماده پاسخگویی به سوالات هموطنان عزیز می باشد. در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

تلفن دفتر تهران : 22383743-021       9641954-0912

تلفن دفتر استانبول : 2124401-212-0090        5537124401-0090

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *