وبلاگ

‎بازارهاى محلى استانبول فرصتی برای خرید میوه و سبزیجات تازه و ارزان

3/5 - (1 امتیاز)

‎در استانبول بيش از ٢٠٠بازار محلى برپا مى شود. اين بازار های سنتی از زمان دوره ى عثمانى برپا مى شوند. در اين بازار ها به غير از ميوه و سبزيجات ،لباس،پارچه،عطر،ظروف و لوازم خانگى و…نيز با قيمت هاى خيلى مناسب به فروش مى رسد.

بازار هاى هفتگى استانبول يكى از بهترين مكان ها براى خريد است. اين بازار ها در محله هاى مختلف شهر ودر روزهای مختلف برپا مى شوند. بازارهاى هفتگى خيلى شلوغ و پر ازدحام مى باشند. كه چند نمونه از بازار هاى معروف رو به شما معرفى مى كنيم.

بازارهای محلی استانبول

بازارهای محلی استانبول

شنبه بازار بشيكتاش

اين بازار در يكى از محله هاى معروف اروپايى كه در كنار بسفر قرار دارد، در روزهاى شنبه هر هفته بر پا مى شود. در شنبه بازار انواع و اقسام كالا و انواع ميوه و سبزيجات و ماهى و…پیدا می شود. و نيازهاى روزمره را مى توان در اين بازار تهيه كرد.

سه شنبه بازار كاديكوى

اين بازار در قسمت آسيايى استانبول قرار دارد. كه هر هفته سه شنبه ها برگزار مى شود. در اين بازار ها همه رقم كالا و اجناس وجود دارد. از صبح زود اين بازار داير مى شود و بهترين و تازه ترین اجناس و میوه ها در اين بازار مى توانيد با قيمت مناسب و حتى نصف قيمت تهيه كنيد.

تنقلات در بازارهای محلی استانبول

تنقلات در بازارهای محلی استانبول

چهارشنبه بازار فاتیح

يكى از بازارهاى محلى و سنتى استانبول كه در منطقه ى فاتیح استانبول قرار دارد. روز چهارشنبه هر هفته پر از مملو جمعيت و با اجناس متنوع كه شما هرچه بخواهيد مى توانيد تهيه كنيد. اين بازار خيلى جذاب است. و خريد كردن از اين بازار ها بسيار لذت بخش است.

جمعه بازار فينديك زاده

اين بازار در روزهاى جمعه در منطقه ى آكساراى برگزار مى شود. اجناس مرغوب با قيمت هاى مطلوب در اين بازار وجود دارد. كه در كوچه هاى محله آكساراى مى توانيد از اين بازار خريد کنید. در اين بازار لباس هاى ماركدار نيز با قيمتهاى كمتر به فروش مى رسد.

خرید لباس در بازارهای محلی استانبول

خرید لباس در بازارهای محلی استانبول

بازار اولوس

بازار اولوس يكى از بازارهای است كه بين مردم محبوبيت دارد. به دليل وجود اجناس هاى درجه يك و مرغوب كه در بين مردم شناخته شده است. اين بازار همه روزه داير مى باشد. و در منطقه اورتاكوى قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *