دسته بندی نشده

تنظیم انواع وکالتنامه در نوتر(محضر های ترکیه)

Rate this post

اغلب مواردی وجود دارد که شخصی برای انجام کارهای حقوقی خود در ترکیه، امکان سفر به ترکیه را ندارد و یا نمی تواند مدت زمان طولانی در ترکیه بماند.

در چنین مواردی می تواند برای انجام کارهای حقوقی در ترکیه به یک شخص مورد اعتماد وکالتنامه بدهد. تا آن شخص کارهای حقوقی را در ترکیه پیگیری نماید.

هر کشوری قوانین خاص خود را دارد. کشور ترکیه نیز چنین می باشد. در حالت کلی در کشور ترکیه تنظیم وکالتنامه در نوتر انجام می گیرد. و باید به دفاتر نوتر مراجعه شود.

انواع روش تنظیم وکالتنامه و استفاده در ترکیه

برای تنظیم وکالتنامه و استفاده از آن در ترکیه سه راه وجود دارد:

روش اول، تنظیم وکالتنامه در نوتر در ترکیه. روش دوم،تنظیم وکالتنامه در سفارت ترکیه در ایران. روش سوم، تنظیم وکالتنامه در دفاتر اسناد رسمی ایران و ترجمه رسمی و تایید آن. درباره هر سه روش در مطلبی جداگانه به تفصیل توضیح داده ایم. برای خواندن می توانید اینجا کلیک کنید.

تنظیم وکالتنامه در نوتر

در مورد سه روش بالا باید گفت که بهتر است تنظیم وکالتنامه در نوتر انجام شود. زیرا با توجه به اینکه قوانین کشورها متفاوت است، ممکن است در تنظیم مواد و مفاد وکالتنامه به مشکل برخورد کنید.

در صورتیکه نیاز به تنظیم وکالتنامه در ترکیه دارید، با موسسه گلوبال کادرو تماس بگیرید.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو با کادری شامل وکلای ترک، ایرانی، کارشناسان حقوقی مسلط به قوانین ایران و ترکیه، مترجم رسمی امضادار در ترکیه، قبل از تنظیم وکالتنامه طی جلسه ای ابتدا مواد و مفاد وکالتنامه را مطابق درخواست متقاضی نوشته.

سپس با حضور در دفتر نوتر و با همراهی مترجم رسمی امضادار، وکالتنامه مورد نیاز متقاضی و مطابق با قوانین ترکیه را تنظیم می شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال حقوقی در ترکیه کافیست با موسسه بین المللی گلوبال کادرو که همواره مشاور ایرانیان در ترکیه می باشد، تماس بگیرید.

شماره دفتر استانبول:00902122124401

شماره دفتر تهران:02122383743

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *