دسته بندی نشده

تحقیق در خصوص بدهی های سابق کسب و کار مورد نظر یک ایرانی برای خریدن در ترکیه توسط گلوبال کادرو

Rate this post

شروع فعالیت و راه اندازی کسب و کار در ترکیه نیاز به ثبت شرکت در ترکیه دارد. همچنین در بعضی مواقع بعد از ثبت شرکت نیاز به اخذ مجوز مربوط به آن کسب و کار می باشد.

مواردی نیز وجود دارد که اشخاص اقدام به خرید کسب و کار آماده و یا شرکت ثبت شده می کنند. به این معنی که شرکتی که قبلا ثبت شده و یا بیزینس فعالی که در ترکیه وجود دارد را خریداری می کنند.

در این مواقع نیاز هست بدهی های سابق شرکت مورد بررسی قرار بگیرد.

بررسی بدهی های سابق کسب و کار

قبل از اقدام به خرید بیزینس آماده در ترکیه باید در خصوص بدهی های سابق شرکت تحقیق شود. شرکت مورد نظر نباید هیچگونه بدهی مالیاتی یا بدهی به دولت داشته باشد.

در صورت وجود بدهی، بعد از تغییر نام شرکت به نام فرد جدید، بدهی ها نیز به نام او می شود. و به عنوان مدیر جدید موظف به پرداخت بدهی ها می باشد.
بنابراین این نکته بسیار مهم می باشد که قبل از خرید کسب و کار و شرکت آماده حتما از قبل به طور کامل درباره آن شرکت تحقیق کنید.

راهنمایی های موسسه گلوبال کادرو در این زمینه

موسسه بین المللی گلوبال کادرو به عنوان مرکز مشاوره ایرانیان در استانبول در خصوص ثبت شرکت در ترکیه مشاوره های لازم را به شما می دهد. و همواره پاسخگو سوالات حقوقی شما می باشد.

همچنین در صورتی که قصد خرید بیزینس آماده دارید، می توانید با مراجعه به این موسسه در خصوص بدهی های سابق آن کسب و کار جویا شوید.

نکات دیگری نیز در خصوص خرید کسب و کار آماده می باشد که می توانید در جلسه های مشاوره حضوری با کارشناس موسسه بین المللی گلوبال کادرو درباره آن ها صحبت کنید.

در صورتی که قصد خرید کسب و کار آماده در ترکیه دارید، و به کارشناس حقوقی خبره در این زمینه نیاز دارید، با موسسه بین المللی گلوبال کادرو تماس بگیرید.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو همواره مرکز مشاوره ایرانیان در استانبول بوده و با راهنمایی های حقوقی خود، مشکلات حقوقی هموطنان عزیز در استانبول را برطرف نموده.

شعبه استانبول:00902122124401

شعبه تهران:02122383743

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *